Wedstrijdprogramma komende weken

Programma volgende week (Gesorteerd op teams)

SENIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 4 Berkel 7 co S. (Stephen) de Vries
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 5 Schoonhoven 5 co R.W. (Roland) Katz
Za, 04 May 11:30 PKC’85 3 Nieuwerkerk 7 co
Za, 04 May 10:15 Zuidland G1 Nieuwerkerk G1 co
Zo, 05 May 10:00 Nieuwerkerk 3 Groeneweg 3 co
Zo, 05 May 14:45 Antibarbari 6 Nieuwerkerk 4 co
Zo, 05 May 12:00 Nieuwerkerk 6 Stolwijk 4 co D.J. (Derek) de Bruin
Zo, 05 May 11:00 Victoria’04 2 Nieuwerkerk 7 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 1 CKC 1 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk 2 Perkouw 2 co A.C.P. (Andre) Tupker
Za, 11 May 14:30 Soccer Boys 7 Nieuwerkerk 4 co
Za, 11 May 15:30 Nieuwerkerk 5 Rohda ’76 4 co Afgeschermd
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 6 Sportlust ’46 9 co
Za, 11 May 13:00 Berkel 7 Nieuwerkerk 7 co
Za, 11 May 10:30 Honselersdijk G1 Nieuwerkerk G1 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk VR1 DWO VR2 co
Zo, 12 May 11:00 SEP 2 Nieuwerkerk 2 co
Zo, 12 May 12:30 CKC 1 Nieuwerkerk 3 co
Zo, 12 May 12:00 Nieuwerkerk 4 Bernardus 3 co S. (Stephen) de Vries
Zo, 12 May 12:30 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 6 co
Zo, 12 May 12:30 GSV 1 Nieuwerkerk 8 co
Zo, 12 May 11:00 PKC’85 1 Nieuwerkerk 10 co
Zo, 12 May 10:00 FC Oudewater 2 Nieuwerkerk 11 co
Za, 18 May 14:30 SDV 1 Nieuwerkerk 1 co
Za, 18 May 11:30 SVS 4 Nieuwerkerk 2 co
Za, 18 May 15:00 Nieuwerkerk 3 BVCB 5 co
Za, 18 May 16:15 Nieuwerkerk 4 Ommoord, sv 5 co
Za, 18 May 12:45 Olympia 2 Nieuwerkerk 5 co
Za, 18 May 16:30 Spirit 8 Nieuwerkerk 6 co
Za, 18 May 16:15 Nieuwerkerk 7 Ariston’80 10 co D.H. (Daan) Schurink
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk G1 dvv Delft G1 co
Za, 18 May 15:00 Moerkapelle VR1 Nieuwerkerk VR1 co
Zo, 19 May 12:00 Nieuwerkerk 2 CVV Zwervers 2 co
Zo, 19 May 08:40 Olympia 3 Nieuwerkerk 4 co
Zo, 19 May 11:00 Moordrecht 1 Nieuwerkerk 5 co
Zo, 19 May 12:00 Nieuwerkerk 6 Gouderak 1 co S. (Stephen) de Vries
Zo, 19 May 12:00 TOGB 7 Nieuwerkerk 7 co
Zo, 19 May 12:00 Nieuwerkerk 8 Woerden 2 co J.C. (Jeroen) Muijser
Zo, 19 May 10:00 AGE-GGK 3 Nieuwerkerk 9 co
Zo, 19 May 10:00 Nieuwerkerk 10 Blijdorp 8 co Afgeschermd
Zo, 19 May 14:00 GSV 4 Nieuwerkerk 11 co
Do, 23 May 19:30 Overmaas 2 Nieuwerkerk 4 co
Za, 25 May 14:30 Nieuwerkerk 1 Gouderak 1 co
Za, 25 May 11:30 Nieuwerkerk 2 Barendrecht 6 co
Za, 25 May 15:00 DCV 4 Nieuwerkerk 3 co
Za, 25 May 16:30 Ariston’80 10 Nieuwerkerk 4 co
Za, 25 May 15:00 Nieuwerkerk 5 Spirit 9 co
Za, 25 May 15:00 Nieuwerkerk 6 CVV Zwervers 3 co Afgeschermd
Za, 25 May 12:15 Neptunus-Schiebroek 6 Nieuwerkerk 7 co

JUNIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 16:45 XerxesDZB JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 co
Za, 04 May 10:00 RVVH JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 04 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 ARC JO19-7 co
Za, 04 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 BSC ’68 JO17-1 co
Za, 04 May 12:00 PPSC JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 04 May 13:30 VOC JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 04 May 12:30 Zoetermeer, fc JO17-6 Nieuwerkerk JO17-5 co
Za, 04 May 10:45 Capelle JO17-4 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 VFC JO15-1 co
Za, 04 May 08:30 Neptunus-Schiebroek JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Za, 04 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Graaf W II VAC JO14-1 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk MO15-2 FC Oudewater MO15-2 co
Za, 11 May 13:00 Nieuwerkerk JO19-1 RVVH JO19-1 co
Za, 11 May 14:15 BVCB JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 11 May 13:30 Nieuwerkerk JO19-4 Linschoten JO19-1 co
Za, 11 May 14:15 ARC JO19-7 Nieuwerkerk JO19-5 co
Za, 11 May 12:00 RVVH JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 co
Za, 11 May 11:00 Dilettant JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 11 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-3 ARC JO17-3 co
Za, 11 May 12:45 Nieuwerkerk JO17-4 Excelsior’20 JO17-2 co
Za, 11 May 15:05 Nieuwerkerk JO17-5 Zoetermeer, fc JO17-6 co
Za, 11 May 11:00 Spirit JO17-3 Nieuwerkerk JO17-6 co
Za, 11 May 15:35 Groeneweg JO17-3 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 Graaf W II VAC JO16-1 co
Za, 11 May 09:45 SHO JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 co
Za, 11 May 12:45 ONA JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-3 Alexandria’66 JO15-3 co
Za, 11 May 13:40 Nieuwerkerk JO15-4 CKC JO15-2 co
Za, 11 May 16:35 Excelsior R. JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Za, 11 May 10:00 Excelsior’20 JO15-4 Nieuwerkerk JO15-6 co
Za, 11 May 12:55 Nieuwerkerk JO15-7 Olympia JO15-4 co
Za, 11 May 11:00 Soccer Boys JO15-4 Nieuwerkerk JO15-8 co
Za, 11 May 12:30 HVV Hercules Den Haag JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 Woerden JO14-2 co
Za, 11 May 13:00 Excelsior R. MO17-2 Nieuwerkerk MO17-1 co
Za, 11 May 10:30 Jonge Spartaan, de MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co
Za, 11 May 12:15 Nieuwerkerk MO15-2 Olympia MO15-2 co
Za, 18 May 14:45 Spirit JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-3 DCV JO19-2 co
Za, 18 May 16:00 Gouda JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 Groeneweg JO19-2 co
Za, 18 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 Nieuwenhoorn JO17-1 co
Za, 18 May 12:30 Nieuwerkerk JO17-2 HWD JO17-1 co
Za, 18 May 10:30 Neptunus-Schiebroek JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 18 May 14:00 Moordrecht JO17-2 Nieuwerkerk JO17-5 co
Za, 18 May 13:15 Perkouw JO17-1 Nieuwerkerk JO17-6 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-7 VVOR JO17-3 co
Za, 18 May 11:30 DOVO JO16-1 Nieuwerkerk JO16-1 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Den Hoorn JO15-1 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO15-2 Jodan Boys, de JO15-3 co
Za, 18 May 11:45 CKC JO15-1 Nieuwerkerk JO15-3 co
Za, 18 May 09:30 Perkouw JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-5 VOC JO15-3 co
Za, 18 May 13:20 Nieuwerkerk JO15-6 Slikkerveer JO15-3 co
Za, 18 May 11:00 RVC ’33 JO15-2 Nieuwerkerk JO15-7 co
Za, 18 May 13:05 Nieuwerkerk JO15-8 DSO JO15-5 co
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Zoetermeer, fc JO14-1 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 co
Za, 18 May 14:05 Nieuwerkerk MO17-1 FC Oudewater MO17-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk MO15-1 Jodan Boys, de MO15-1 co
Za, 18 May 11:05 Jodan Boys, de MO15-2 Nieuwerkerk MO15-2 co
Za, 25 May 13:15 Nieuwerkerk JO19-1 SHO JO19-1 co
Za, 25 May 15:00 Bergambacht JO19-2 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 25 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-4 WDS JO19-1 co
Za, 25 May 12:15 Zwervers, IJVV de JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 co
Za, 25 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-3 Spirit JO17-2 co
Za, 25 May 12:30 Nieuwerkerk JO17-6 Hillegersberg, vv JO17-2 co
Za, 25 May 10:00 Excelsior R. JO17-3 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 25 May 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 Abcoude fc JO16-1 co
Za, 25 May 10:15 BVCB JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 co
Za, 25 May 11:45 Rohda ’76 JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 co
Za, 25 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-3 Neptunus-Schiebroek JO15-1 co
Za, 25 May 13:00 Nieuwerkerk JO15-4 Spirit JO15-5 co
Za, 25 May 11:00 Spirit JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Za, 25 May 13:30 Smitshoek JO15-7 Nieuwerkerk JO15-6 co
Za, 25 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-7 FC Oudewater JO15-4 co
Za, 25 May 11:00 Zoetermeer, fc JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co
Za, 25 May 15:00 Jodan Boys, de MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co
Za, 25 May 11:30 Berkel MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co
Za, 25 May 12:00 Nieuwerkerk MO15-2 Spirit MO15-2 co

PUPILLEN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 NSVV JO13-1 co
Za, 04 May 10:30 Moordrecht JO13-2 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 04 May 09:00 Alphense Boys JO13-5 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 04 May 08:30 Schoonhoven JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 04 May 11:00 HVV JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Blijdorp JO11-2 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Spirit JO11-3 co
Za, 04 May 10:15 TOGB JO11-9 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 04 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 AGE-GGK JO10-1 co
Za, 04 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 Charlois, sv JO10-3 co
Za, 04 May 08:30 Berkel JO10-4 Nieuwerkerk JO10-8 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-1 Spartaan’20 JO9-1 be
Za, 04 May 09:30 Be Fair JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co
Za, 04 May 08:45 XerxesDZB JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co
Za, 04 May 09:00 Ammerstolse S.V. JO9-1 Nieuwerkerk JO9-7 co
Za, 04 May 10:15 Den Hoorn JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 be
Za, 04 May 08:30 Alexandria’66 JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 04 May 09:00 Nieuwkoop JO8-1 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 04 May 11:15 VFC JO8-4 Nieuwerkerk JO8-9M co
Za, 04 May 08:30 ESTO JO8-1 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 11 May 09:30 SHO JO13-1G Nieuwerkerk JO13-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-2 TOGB JO13-2 co
Za, 11 May 08:30 Jodan Boys, de JO13-3 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 11 May 08:30 Ommoord, sv JO13-3 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 11 May 15:15 Slikkerveer JO13-5 Nieuwerkerk JO13-5 co
Za, 11 May 11:00 VFC JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO12-1 Sportlust ’46 JO12-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-2 Moerkapelle JO12-1 co
Za, 11 May 10:30 DONK JO12-1 Nieuwerkerk JO12-3 co
Za, 11 May 11:15 Spirit JO12-3 Nieuwerkerk JO12-4 co
Za, 11 May 10:30 Zestienhoven JO12-4 Nieuwerkerk JO12-5 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO12-6 DSO JO12-6 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-1 Westlandia JO11-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 HOV/DJSCR JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 Victoria’04 JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Spirit JO11-2 Nieuwerkerk JO11-4 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Spartaan’20 JO11-11 co
Za, 11 May 09:15 Gouderak JO11-2 Nieuwerkerk JO11-6 co
Za, 11 May 08:30 Dilettant JO11-2 Nieuwerkerk JO11-7 co
Za, 11 May 09:30 Oliveo JO11-5 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-9 Haastrecht JO11-2 co
Za, 11 May 08:30 Lekkerkerk JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 co
Za, 11 May 08:30 Bergambacht JO11-1 Nieuwerkerk JO11-11 co
Za, 11 May 09:30 HOV/DJSCR JO10-1 Nieuwerkerk JO10-2 co
Za, 11 May 11:00 CVV Zwervers JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3 co
Za, 11 May 10:15 BVCB JO10-4 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Hillegersberg, vv JO10-1 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-6 DSO JO10-7 co
Za, 11 May 10:00 SVS JO10-2 Nieuwerkerk JO10-7 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 VOC JO10-6 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-9 WDS JO10-2 co
Za, 11 May 09:00 Feyenoord JO8-1 Nieuwerkerk JO9-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-2 Groeneweg JO9-2 co
Za, 11 May 08:30 Alexandria’66 JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO9-4 Capelle JO9-1 co
Za, 11 May 09:00 Groeneweg JO9-4 Nieuwerkerk JO9-5 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-6 dvv Delft JO9-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-7 Olympia JO9-5 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 Alexandria’66 JO9-5 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-9 Slikkerveer JO9-8 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-10 Spartaan’20 JO9-14 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 TOGB JO8-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO8-2 Sportlust ’46 JO8-1 co
Za, 11 May 08:30 Hillegersberg, vv JO8-2 Nieuwerkerk JO8-3 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-4 TOGB JO8-3 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO8-5 Excelsior’20 JO8-3 co
Za, 11 May 11:00 ARC JO8-3 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 11 May 08:45 DCV JO8-2 Nieuwerkerk JO8-7 co
Za, 11 May 08:30 XerxesDZB JO8-8 Nieuwerkerk JO8-8 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-9M DSO JO8-7 co
Za, 11 May 09:45 Sportlust ’46 JO8-3 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 11 May 10:00 Zestienhoven MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 co
Za, 11 May 09:45 Spirit MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Excelsior R. JO13-1 co
Za, 18 May 10:15 Overmaas JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Linschoten JO13-1 co
Za, 18 May 12:55 Nieuwerkerk JO13-4 DSO JO13-4 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Dilettant JO13-3 co
Za, 18 May 10:15 Zestienhoven JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 18 May 09:55 Olympia JO12-1 Nieuwerkerk JO12-1 co
Za, 18 May 08:30 TOGB JO12-3 Nieuwerkerk JO12-2 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO12-3 Rohda ’76 JO12-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 Olympia JO12-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-5 TOGB JO12-2 co
Za, 18 May 09:45 ONA JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 18 May 08:30 Excelsior R. JO11-1 Nieuwerkerk JO11-2 co
Za, 18 May 10:15 Maense, FC JO11-1 Nieuwerkerk JO11-3 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO11-4 Sportlust ’46 JO11-3 co
Za, 18 May 09:30 Steeds Hooger JO11-1 Nieuwerkerk JO11-5 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Perkouw JO11-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-7 Gouderak JO11-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-8 Neptunus-Schiebroek JO11-5G co
Za, 18 May 08:30 Floreant JO11-5M Nieuwerkerk JO11-9 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Jodan Boys, de JO11-5 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO11-11 BVCB JO11-4 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-2 SVS JO10-1 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO10-3 Gouda JO10-1 co
Za, 18 May 08:45 Soccer Boys JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 18 May 08:30 Dilettant JO10-1 Nieuwerkerk JO10-5 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO10-2 Nieuwerkerk JO10-6 co

Programma volgende week (Gesorteerd op datum)

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 AGE-GGK JO10-1 co
Za, 04 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 Charlois, sv JO10-3 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 NSVV JO13-1 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Spirit JO11-3 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-1 Spartaan’20 JO9-1 be
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 VFC JO15-1 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk MO15-2 FC Oudewater MO15-2 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Blijdorp JO11-2 co
Za, 04 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Graaf W II VAC JO14-1 co
Za, 04 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 ARC JO19-7 co
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 4 Berkel 7 co S. (Stephen) de Vries
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 5 Schoonhoven 5 co R.W. (Roland) Katz
Za, 04 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 BSC ’68 JO17-1 co
Zo, 05 May 10:00 Nieuwerkerk 3 Groeneweg 3 co
Zo, 05 May 12:00 Nieuwerkerk 6 Stolwijk 4 co D.J. (Derek) de Bruin
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 TOGB JO8-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 VOC JO10-6 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 Victoria’04 JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 Alexandria’66 JO9-5 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-1 Westlandia JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-9 Slikkerveer JO9-8 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-10 Spartaan’20 JO9-14 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-2 Moerkapelle JO12-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-7 Olympia JO9-5 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-9M DSO JO8-7 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-4 TOGB JO8-3 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Hillegersberg, vv JO10-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-6 dvv Delft JO9-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-2 Groeneweg JO9-2 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO8-2 Sportlust ’46 JO8-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO12-1 Sportlust ’46 JO12-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-9 Haastrecht JO11-2 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 HOV/DJSCR JO11-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-2 TOGB JO13-2 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO9-4 Capelle JO9-1 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO8-5 Excelsior’20 JO8-3 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-9 WDS JO10-2 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-6 DSO JO10-7 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO12-6 DSO JO12-6 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk 2 Perkouw 2 co A.C.P. (Andre) Tupker
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 Woerden JO14-2 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Spartaan’20 JO11-11 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 Graaf W II VAC JO16-1 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-3 Alexandria’66 JO15-3 co
Za, 11 May 12:15 Nieuwerkerk MO15-2 Olympia MO15-2 co
Za, 11 May 12:45 Nieuwerkerk JO17-4 Excelsior’20 JO17-2 co
Za, 11 May 12:55 Nieuwerkerk JO15-7 Olympia JO15-4 co
Za, 11 May 13:00 Nieuwerkerk JO19-1 RVVH JO19-1 co
Za, 11 May 13:30 Nieuwerkerk JO19-4 Linschoten JO19-1 co
Za, 11 May 13:40 Nieuwerkerk JO15-4 CKC JO15-2 co
Za, 11 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-3 ARC JO17-3 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 6 Sportlust ’46 9 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 1 CKC 1 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk VR1 DWO VR2 co
Za, 11 May 15:05 Nieuwerkerk JO17-5 Zoetermeer, fc JO17-6 co
Za, 11 May 15:30 Nieuwerkerk 5 Rohda ’76 4 co Afgeschermd
Zo, 12 May 12:00 Nieuwerkerk 4 Bernardus 3 co S. (Stephen) de Vries
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-8 Neptunus-Schiebroek JO11-5G co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-2 SVS JO10-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 Olympia JO12-2 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-7 Gouderak JO11-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-6 Jodan Boys, de JO8-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 Sparta (AV) JO8-2 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 SVS JO9-3 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-10 VOC JO9-7 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Dilettant JO13-3 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Linschoten JO13-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-10 ARC JO8-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-5 TOGB JO12-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO11-11 BVCB JO11-4 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 XerxesDZB JO10-4 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-5 HOV/DJSCR JO9-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-7 Lekkerkerk JO8-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Excelsior R. JO13-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 Olympia MO13-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Perkouw JO11-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk MO15-1 Jodan Boys, de MO15-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Jodan Boys, de JO11-5 co
Za, 18 May 10:35 Nieuwerkerk JO9-1 Spartaan’20 JO9-2 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-9 Woerden JO10-3 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO11-4 Sportlust ’46 JO11-3 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO15-2 Jodan Boys, de JO15-3 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO10-3 Gouda JO10-1 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO12-3 Rohda ’76 JO12-1 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO9-3 FC IJsselmonde JO9-1 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Den Hoorn JO15-1 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-5 VOC JO15-3 co
Za, 18 May 12:05 Nieuwerkerk MO13-1 SVS MO13-1 co
Za, 18 May 12:30 Nieuwerkerk JO17-2 HWD JO17-1 co
Za, 18 May 12:55 Nieuwerkerk JO13-4 DSO JO13-4 co
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Zoetermeer, fc JO14-1 co
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk G1 dvv Delft G1 co
Za, 18 May 13:05 Nieuwerkerk JO15-8 DSO JO15-5 co
Za, 18 May 13:20 Nieuwerkerk JO15-6 Slikkerveer JO15-3 co
Za, 18 May 14:05 Nieuwerkerk MO17-1 FC Oudewater MO17-1 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-3 DCV JO19-2 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 Groeneweg JO19-2 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-7 VVOR JO17-3 co
Za, 18 May 15:00 Nieuwerkerk 3 BVCB 5 co
Za, 18 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 Nieuwenhoorn JO17-1 co

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 08:30 Schoonhoven JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 04 May 08:30 Neptunus-Schiebroek JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Za, 04 May 08:30 Berkel JO10-4 Nieuwerkerk JO10-8 co
Za, 04 May 08:30 ESTO JO8-1 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 04 May 08:30 Alexandria’66 JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 04 May 08:45 XerxesDZB JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co
Za, 04 May 09:00 Alphense Boys JO13-5 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 04 May 09:00 Ammerstolse S.V. JO9-1 Nieuwerkerk JO9-7 co
Za, 04 May 09:00 Nieuwkoop JO8-1 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 04 May 09:30 Be Fair JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co
Za, 04 May 10:00 RVVH JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 04 May 10:15 Zuidland G1 Nieuwerkerk G1 co
Za, 04 May 10:15 TOGB JO11-9 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 04 May 10:15 Den Hoorn JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 be
Za, 04 May 10:30 Moordrecht JO13-2 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 04 May 10:45 Capelle JO17-4 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 04 May 11:00 HVV JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 co
Za, 04 May 11:15 VFC JO8-4 Nieuwerkerk JO8-9M co
Za, 04 May 11:30 PKC’85 3 Nieuwerkerk 7 co
Za, 04 May 12:00 PPSC JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 04 May 12:30 Zoetermeer, fc JO17-6 Nieuwerkerk JO17-5 co
Za, 04 May 13:30 VOC JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 04 May 16:45 XerxesDZB JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 co
Zo, 05 May 11:00 Victoria’04 2 Nieuwerkerk 7 co
Zo, 05 May 14:45 Antibarbari 6 Nieuwerkerk 4 co
Za, 11 May 08:30 Alexandria’66 JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co
Za, 11 May 08:30 Hillegersberg, vv JO8-2 Nieuwerkerk JO8-3 co
Za, 11 May 08:30 Lekkerkerk JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 co
Za, 11 May 08:30 XerxesDZB JO8-8 Nieuwerkerk JO8-8 co
Za, 11 May 08:30 Dilettant JO11-2 Nieuwerkerk JO11-7 co
Za, 11 May 08:30 Ommoord, sv JO13-3 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 11 May 08:30 Spirit JO11-2 Nieuwerkerk JO11-4 co
Za, 11 May 08:30 Bergambacht JO11-1 Nieuwerkerk JO11-11 co
Za, 11 May 08:30 Jodan Boys, de JO13-3 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 11 May 08:45 DCV JO8-2 Nieuwerkerk JO8-7 co
Za, 11 May 09:00 Groeneweg JO9-4 Nieuwerkerk JO9-5 co
Za, 11 May 09:00 Feyenoord JO8-1 Nieuwerkerk JO9-1 co
Za, 11 May 09:15 Gouderak JO11-2 Nieuwerkerk JO11-6 co
Za, 11 May 09:30 SHO JO13-1G Nieuwerkerk JO13-1 co
Za, 11 May 09:30 HOV/DJSCR JO10-1 Nieuwerkerk JO10-2 co
Za, 11 May 09:30 Oliveo JO11-5 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 11 May 09:45 SHO JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 co
Za, 11 May 09:45 Spirit MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 co
Za, 11 May 09:45 Sportlust ’46 JO8-3 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 11 May 10:00 Excelsior’20 JO15-4 Nieuwerkerk JO15-6 co
Za, 11 May 10:00 Zestienhoven MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 co
Za, 11 May 10:00 SVS JO10-2 Nieuwerkerk JO10-7 co
Za, 11 May 10:15 BVCB JO10-4 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 11 May 10:30 Zestienhoven JO12-4 Nieuwerkerk JO12-5 co
Za, 11 May 10:30 DONK JO12-1 Nieuwerkerk JO12-3 co
Za, 11 May 10:30 Honselersdijk G1 Nieuwerkerk G1 co
Za, 11 May 10:30 Jonge Spartaan, de MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co
Za, 11 May 11:00 Soccer Boys JO15-4 Nieuwerkerk JO15-8 co
Za, 11 May 11:00 Dilettant JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 11 May 11:00 CVV Zwervers JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3 co
Za, 11 May 11:00 Spirit JO17-3 Nieuwerkerk JO17-6 co
Za, 11 May 11:00 ARC JO8-3 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 11 May 11:00 VFC JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 11 May 11:15 Spirit JO12-3 Nieuwerkerk JO12-4 co
Za, 11 May 12:00 RVVH JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 co
Za, 11 May 12:30 HVV Hercules Den Haag JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co
Za, 11 May 12:45 ONA JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 co
Za, 11 May 13:00 Berkel 7 Nieuwerkerk 7 co
Za, 11 May 13:00 Excelsior R. MO17-2 Nieuwerkerk MO17-1 co
Za, 11 May 14:15 BVCB JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 11 May 14:15 ARC JO19-7 Nieuwerkerk JO19-5 co
Za, 11 May 14:30 Soccer Boys 7 Nieuwerkerk 4 co
Za, 11 May 15:15 Slikkerveer JO13-5 Nieuwerkerk JO13-5 co
Za, 11 May 15:35 Groeneweg JO17-3 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 11 May 16:35 Excelsior R. JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Zo, 12 May 10:00 FC Oudewater 2 Nieuwerkerk 11 co
Zo, 12 May 11:00 PKC’85 1 Nieuwerkerk 10 co
Zo, 12 May 11:00 SEP 2 Nieuwerkerk 2 co
Zo, 12 May 12:30 GSV 1 Nieuwerkerk 8 co
Zo, 12 May 12:30 CKC 1 Nieuwerkerk 3 co
Zo, 12 May 12:30 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 6 co
Za, 18 May 08:30 Bergambacht JO9-3 Nieuwerkerk JO9-7 co
Za, 18 May 08:30 TOGB JO12-3 Nieuwerkerk JO12-2 co
Za, 18 May 08:30 SVS JO10-3 Nieuwerkerk JO10-8 co
Za, 18 May 08:30 Floreant JO11-5M Nieuwerkerk JO11-9 co
Za, 18 May 08:30 Dilettant JO10-1 Nieuwerkerk JO10-5 co
Za, 18 May 08:30 VVOR JO8-1 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 18 May 08:30 HBSS JO8-1 Nieuwerkerk JO8-5 co
Za, 18 May 08:30 Excelsior R. JO11-1 Nieuwerkerk JO11-2 co
Za, 18 May 08:30 VOC JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co
Za, 18 May 08:30 Ommoord, sv JO9-1 Nieuwerkerk JO9-6 co
Za, 18 May 08:45 Soccer Boys JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 18 May 09:30 Perkouw JO8-1 Nieuwerkerk JO8-8 co
Za, 18 May 09:30 Perkouw JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 co
Za, 18 May 09:30 Steeds Hooger JO11-1 Nieuwerkerk JO11-5 co
Za, 18 May 09:45 Schoonhoven JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co
Za, 18 May 09:45 ONA JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 18 May 09:55 Olympia JO12-1 Nieuwerkerk JO12-1 co
Za, 18 May 10:15 Maense, FC JO11-1 Nieuwerkerk JO11-3 co
Za, 18 May 10:15 Overmaas JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 co
Za, 18 May 10:15 Zestienhoven JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 18 May 10:30 Neptunus-Schiebroek JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO10-2 Nieuwerkerk JO10-6 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 co
Za, 18 May 11:00 RVC ’33 JO15-2 Nieuwerkerk JO15-7 co

Programma komende weken

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 AGE-GGK JO10-1 co
Za, 04 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 Charlois, sv JO10-3 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 NSVV JO13-1 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Spirit JO11-3 co
Za, 04 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-1 Spartaan’20 JO9-1 be
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 VFC JO15-1 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk MO15-2 FC Oudewater MO15-2 co
Za, 04 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Blijdorp JO11-2 co
Za, 04 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Graaf W II VAC JO14-1 co
Za, 04 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 ARC JO19-7 co
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 4 Berkel 7 co S. (Stephen) de Vries
Za, 04 May 15:00 Nieuwerkerk 5 Schoonhoven 5 co R.W. (Roland) Katz
Za, 04 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 BSC ’68 JO17-1 co
Zo, 05 May 10:00 Nieuwerkerk 3 Groeneweg 3 co
Zo, 05 May 12:00 Nieuwerkerk 6 Stolwijk 4 co D.J. (Derek) de Bruin
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 TOGB JO8-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 VOC JO10-6 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 Victoria’04 JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 Alexandria’66 JO9-5 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-1 Westlandia JO11-1 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-9 Slikkerveer JO9-8 co
Za, 11 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-10 Spartaan’20 JO9-14 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-2 Moerkapelle JO12-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-7 Olympia JO9-5 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-9M DSO JO8-7 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-4 TOGB JO8-3 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Hillegersberg, vv JO10-1 co
Za, 11 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-6 dvv Delft JO9-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO9-2 Groeneweg JO9-2 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO8-2 Sportlust ’46 JO8-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO12-1 Sportlust ’46 JO12-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-9 Haastrecht JO11-2 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 HOV/DJSCR JO11-1 co
Za, 11 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-2 TOGB JO13-2 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO9-4 Capelle JO9-1 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO8-5 Excelsior’20 JO8-3 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-9 WDS JO10-2 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-6 DSO JO10-7 co
Za, 11 May 11:00 Nieuwerkerk JO12-6 DSO JO12-6 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk 2 Perkouw 2 co A.C.P. (Andre) Tupker
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 Woerden JO14-2 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO11-5 Spartaan’20 JO11-11 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 Graaf W II VAC JO16-1 co
Za, 11 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-3 Alexandria’66 JO15-3 co
Za, 11 May 12:15 Nieuwerkerk MO15-2 Olympia MO15-2 co
Za, 11 May 12:45 Nieuwerkerk JO17-4 Excelsior’20 JO17-2 co
Za, 11 May 12:55 Nieuwerkerk JO15-7 Olympia JO15-4 co
Za, 11 May 13:00 Nieuwerkerk JO19-1 RVVH JO19-1 co
Za, 11 May 13:30 Nieuwerkerk JO19-4 Linschoten JO19-1 co
Za, 11 May 13:40 Nieuwerkerk JO15-4 CKC JO15-2 co
Za, 11 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-3 ARC JO17-3 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 6 Sportlust ’46 9 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk 1 CKC 1 co
Za, 11 May 15:00 Nieuwerkerk VR1 DWO VR2 co
Za, 11 May 15:05 Nieuwerkerk JO17-5 Zoetermeer, fc JO17-6 co
Za, 11 May 15:30 Nieuwerkerk 5 Rohda ’76 4 co Afgeschermd
Zo, 12 May 12:00 Nieuwerkerk 4 Bernardus 3 co S. (Stephen) de Vries
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-8 Neptunus-Schiebroek JO11-5G co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO10-2 SVS JO10-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 Olympia JO12-2 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO11-7 Gouderak JO11-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-6 Jodan Boys, de JO8-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 Sparta (AV) JO8-2 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 SVS JO9-3 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO9-10 VOC JO9-7 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Dilettant JO13-3 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Linschoten JO13-1 co
Za, 18 May 08:30 Nieuwerkerk JO8-10 ARC JO8-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO12-5 TOGB JO12-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO11-11 BVCB JO11-4 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 XerxesDZB JO10-4 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO9-5 HOV/DJSCR JO9-2 co
Za, 18 May 09:45 Nieuwerkerk JO8-7 Lekkerkerk JO8-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Excelsior R. JO13-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 Olympia MO13-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-6 Perkouw JO11-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk MO15-1 Jodan Boys, de MO15-1 co
Za, 18 May 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Jodan Boys, de JO11-5 co
Za, 18 May 10:35 Nieuwerkerk JO9-1 Spartaan’20 JO9-2 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO10-9 Woerden JO10-3 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO11-4 Sportlust ’46 JO11-3 co
Za, 18 May 11:00 Nieuwerkerk JO15-2 Jodan Boys, de JO15-3 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO10-3 Gouda JO10-1 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO12-3 Rohda ’76 JO12-1 co
Za, 18 May 11:15 Nieuwerkerk JO9-3 FC IJsselmonde JO9-1 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Den Hoorn JO15-1 co
Za, 18 May 11:30 Nieuwerkerk JO15-5 VOC JO15-3 co
Za, 18 May 12:05 Nieuwerkerk MO13-1 SVS MO13-1 co
Za, 18 May 12:30 Nieuwerkerk JO17-2 HWD JO17-1 co
Za, 18 May 12:55 Nieuwerkerk JO13-4 DSO JO13-4 co
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk JO14-1 Zoetermeer, fc JO14-1 co
Za, 18 May 13:00 Nieuwerkerk G1 dvv Delft G1 co
Za, 18 May 13:05 Nieuwerkerk JO15-8 DSO JO15-5 co
Za, 18 May 13:20 Nieuwerkerk JO15-6 Slikkerveer JO15-3 co
Za, 18 May 14:05 Nieuwerkerk MO17-1 FC Oudewater MO17-1 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-3 DCV JO19-2 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO19-5 Groeneweg JO19-2 co
Za, 18 May 14:30 Nieuwerkerk JO17-7 VVOR JO17-3 co
Za, 18 May 15:00 Nieuwerkerk 3 BVCB 5 co
Za, 18 May 15:30 Nieuwerkerk JO17-1 Nieuwenhoorn JO17-1 co

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 04 May 08:30 Schoonhoven JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 04 May 08:30 Neptunus-Schiebroek JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Za, 04 May 08:30 Berkel JO10-4 Nieuwerkerk JO10-8 co
Za, 04 May 08:30 ESTO JO8-1 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 04 May 08:30 Alexandria’66 JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 04 May 08:45 XerxesDZB JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co
Za, 04 May 09:00 Alphense Boys JO13-5 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 04 May 09:00 Ammerstolse S.V. JO9-1 Nieuwerkerk JO9-7 co
Za, 04 May 09:00 Nieuwkoop JO8-1 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 04 May 09:30 Be Fair JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co
Za, 04 May 10:00 RVVH JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 04 May 10:15 Zuidland G1 Nieuwerkerk G1 co
Za, 04 May 10:15 TOGB JO11-9 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 04 May 10:15 Den Hoorn JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 be
Za, 04 May 10:30 Moordrecht JO13-2 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 04 May 10:45 Capelle JO17-4 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 04 May 11:00 HVV JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 co
Za, 04 May 11:15 VFC JO8-4 Nieuwerkerk JO8-9M co
Za, 04 May 11:30 PKC’85 3 Nieuwerkerk 7 co
Za, 04 May 12:00 PPSC JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 04 May 12:30 Zoetermeer, fc JO17-6 Nieuwerkerk JO17-5 co
Za, 04 May 13:30 VOC JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 04 May 16:45 XerxesDZB JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 co
Zo, 05 May 11:00 Victoria’04 2 Nieuwerkerk 7 co
Zo, 05 May 14:45 Antibarbari 6 Nieuwerkerk 4 co
Za, 11 May 08:30 Alexandria’66 JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co
Za, 11 May 08:30 Hillegersberg, vv JO8-2 Nieuwerkerk JO8-3 co
Za, 11 May 08:30 Lekkerkerk JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 co
Za, 11 May 08:30 XerxesDZB JO8-8 Nieuwerkerk JO8-8 co
Za, 11 May 08:30 Dilettant JO11-2 Nieuwerkerk JO11-7 co
Za, 11 May 08:30 Ommoord, sv JO13-3 Nieuwerkerk JO13-4 co
Za, 11 May 08:30 Spirit JO11-2 Nieuwerkerk JO11-4 co
Za, 11 May 08:30 Bergambacht JO11-1 Nieuwerkerk JO11-11 co
Za, 11 May 08:30 Jodan Boys, de JO13-3 Nieuwerkerk JO13-3 co
Za, 11 May 08:45 DCV JO8-2 Nieuwerkerk JO8-7 co
Za, 11 May 09:00 Groeneweg JO9-4 Nieuwerkerk JO9-5 co
Za, 11 May 09:00 Feyenoord JO8-1 Nieuwerkerk JO9-1 co
Za, 11 May 09:15 Gouderak JO11-2 Nieuwerkerk JO11-6 co
Za, 11 May 09:30 SHO JO13-1G Nieuwerkerk JO13-1 co
Za, 11 May 09:30 HOV/DJSCR JO10-1 Nieuwerkerk JO10-2 co
Za, 11 May 09:30 Oliveo JO11-5 Nieuwerkerk JO11-8 co
Za, 11 May 09:45 SHO JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 co
Za, 11 May 09:45 Spirit MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 co
Za, 11 May 09:45 Sportlust ’46 JO8-3 Nieuwerkerk JO8-10 co
Za, 11 May 10:00 Excelsior’20 JO15-4 Nieuwerkerk JO15-6 co
Za, 11 May 10:00 Zestienhoven MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 co
Za, 11 May 10:00 SVS JO10-2 Nieuwerkerk JO10-7 co
Za, 11 May 10:15 BVCB JO10-4 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 11 May 10:30 Zestienhoven JO12-4 Nieuwerkerk JO12-5 co
Za, 11 May 10:30 DONK JO12-1 Nieuwerkerk JO12-3 co
Za, 11 May 10:30 Honselersdijk G1 Nieuwerkerk G1 co
Za, 11 May 10:30 Jonge Spartaan, de MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co
Za, 11 May 11:00 Soccer Boys JO15-4 Nieuwerkerk JO15-8 co
Za, 11 May 11:00 Dilettant JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co
Za, 11 May 11:00 CVV Zwervers JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3 co
Za, 11 May 11:00 Spirit JO17-3 Nieuwerkerk JO17-6 co
Za, 11 May 11:00 ARC JO8-3 Nieuwerkerk JO8-6 co
Za, 11 May 11:00 VFC JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 11 May 11:15 Spirit JO12-3 Nieuwerkerk JO12-4 co
Za, 11 May 12:00 RVVH JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 co
Za, 11 May 12:30 HVV Hercules Den Haag JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co
Za, 11 May 12:45 ONA JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 co
Za, 11 May 13:00 Berkel 7 Nieuwerkerk 7 co
Za, 11 May 13:00 Excelsior R. MO17-2 Nieuwerkerk MO17-1 co
Za, 11 May 14:15 BVCB JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co
Za, 11 May 14:15 ARC JO19-7 Nieuwerkerk JO19-5 co
Za, 11 May 14:30 Soccer Boys 7 Nieuwerkerk 4 co
Za, 11 May 15:15 Slikkerveer JO13-5 Nieuwerkerk JO13-5 co
Za, 11 May 15:35 Groeneweg JO17-3 Nieuwerkerk JO17-7 co
Za, 11 May 16:35 Excelsior R. JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co
Zo, 12 May 10:00 FC Oudewater 2 Nieuwerkerk 11 co
Zo, 12 May 11:00 PKC’85 1 Nieuwerkerk 10 co
Zo, 12 May 11:00 SEP 2 Nieuwerkerk 2 co
Zo, 12 May 12:30 GSV 1 Nieuwerkerk 8 co
Zo, 12 May 12:30 CKC 1 Nieuwerkerk 3 co
Zo, 12 May 12:30 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 6 co
Za, 18 May 08:30 Bergambacht JO9-3 Nieuwerkerk JO9-7 co
Za, 18 May 08:30 TOGB JO12-3 Nieuwerkerk JO12-2 co
Za, 18 May 08:30 SVS JO10-3 Nieuwerkerk JO10-8 co
Za, 18 May 08:30 Floreant JO11-5M Nieuwerkerk JO11-9 co
Za, 18 May 08:30 Dilettant JO10-1 Nieuwerkerk JO10-5 co
Za, 18 May 08:30 VVOR JO8-1 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 18 May 08:30 HBSS JO8-1 Nieuwerkerk JO8-5 co
Za, 18 May 08:30 Excelsior R. JO11-1 Nieuwerkerk JO11-2 co
Za, 18 May 08:30 VOC JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co
Za, 18 May 08:30 Ommoord, sv JO9-1 Nieuwerkerk JO9-6 co
Za, 18 May 08:45 Soccer Boys JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co
Za, 18 May 09:30 Perkouw JO8-1 Nieuwerkerk JO8-8 co
Za, 18 May 09:30 Perkouw JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 co
Za, 18 May 09:30 Steeds Hooger JO11-1 Nieuwerkerk JO11-5 co
Za, 18 May 09:45 Schoonhoven JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co
Za, 18 May 09:45 ONA JO12-3 Nieuwerkerk JO12-6 co
Za, 18 May 09:55 Olympia JO12-1 Nieuwerkerk JO12-1 co
Za, 18 May 10:15 Maense, FC JO11-1 Nieuwerkerk JO11-3 co
Za, 18 May 10:15 Overmaas JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 co
Za, 18 May 10:15 Zestienhoven JO13-1 Nieuwerkerk JO13-6 co
Za, 18 May 10:30 Neptunus-Schiebroek JO17-2 Nieuwerkerk JO17-4 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO10-2 Nieuwerkerk JO10-6 co
Za, 18 May 10:30 DONK JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 co
Za, 18 May 11:00 RVC ’33 JO15-2 Nieuwerkerk JO15-7 co