Wedstrijdprogramma komende weken

Programma volgende week (Gesorteerd op teams)

SENIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 31 aug 14:30 Woerden 1 Nieuwerkerk 1 be S.P. (Stijn) Brouwer Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Nieuwerkerk 2 Nootdorp 3 be T.J. (Teun) de Geus Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk 3 Nieuwkoop 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Rijnstreek 3 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk 5 Sportlust ’46 10 be S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Moordrecht 2 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Nieuwerkerk G1 Be Fair G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 BVCB VR1 Nieuwerkerk VR1 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:15 REMO 4 Nieuwerkerk 2 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:15 Antibarbari 7 Nieuwerkerk 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 4 HOV/DJSCR 3 be A. (Ahmed) Khouch Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 5 Altior 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 14:00 VV Haastrecht 3 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:30 Coal 3 Nieuwerkerk 7 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 8 Ommoord, sv 1 be D.J. (Derek) de Bruin Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:00 Groeneweg 5 Nieuwerkerk 9 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 09:30 VOC 8 Nieuwerkerk 10 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:00 Nieuwerkerk 1 Gouderak 1 be W. (Wouter) van der Geest Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 sv Poortugaal 4 Nieuwerkerk 2 be C.J. (Cees) Meijer Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Linschoten 3 Nieuwerkerk 3 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 4 Alphense Boys 3 be R. (Ray) Garnier Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 Be Fair 7 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 6 XerxesDZB 7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 DONK G1 Nieuwerkerk G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk VR1 XerxesDZB VR2 be G.E. (Ghislain) Graham Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 3 Overmaas 3 be S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:15 Antibarbari 11 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 Olympia 4 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 6 Leonidas 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 7 GSV 1 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 CVV Zwervers ZO5 Nieuwerkerk 8 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:00 Nieuwerkerk 9 GSV 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 Blijdorp 3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 14:00 Nieuwerkerk 1 Ommoord, sv 1 be M. K. S. (Manuel) Lopes Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 14:30 HVC’10 3 Nieuwerkerk 2 be J.J. (Koos) Goosen Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:15 Nieuwerkerk 3 ASW 4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk 4 Jodan Boys, de 8 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:45 Rohda ’76 5 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:15 Gouda 5 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:30 Nieuwerkerk G1 CVV Zwervers G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk VR1 VVOR VR1 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 11:00 Alphen 2 Nieuwerkerk 2 be T.F. (Frans) Beukeboom Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Feyenoord, sc 2 Nieuwerkerk 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 13:00 XerxesDZB 5 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 5 Gouderak 1 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 6 Meeuwenplaat 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 14:45 Antibarbari 9 Nieuwerkerk 7 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 8 Gouderak 2 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 10:00 ONA 6 Nieuwerkerk 9 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 CVV Zwervers ZO4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 15:00 Spirit 3 Nieuwerkerk 2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 14:00 FC IJsselmonde 3 Nieuwerkerk 3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 16:15 Nieuwerkerk 4 Dilettant 5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 15:15 Nieuwerkerk 5 Spirit 9 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 14:30 Soccer Boys 7 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Zuidland G1 Nieuwerkerk G1 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 10:00 Nieuwerkerk 2 Olympia 3 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 12:00 Nieuwerkerk 3 XerxesDZB 4 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 12:00 Nieuwerkerk 4 Woerden 2 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 11:00 HWD 4 Nieuwerkerk 5 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 16:45 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 11:00 Moordrecht 2 Nieuwerkerk 7 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 12:00 Nieuwerkerk 8 NOCKralingen 2 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 14:30 Blijdorp 4 Nieuwerkerk 9 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 22 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 Alphense Boys 4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 14:30 DFC 1 Nieuwerkerk 1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 11:30 Nieuwerkerk 2 Hillegersberg, vv 2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 15:15 Nieuwerkerk 3 CVV Zwervers ZA2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 14:15 Aeolus 2 Nieuwerkerk 4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 15:30 CVV Zwervers ZA5 Nieuwerkerk 5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 16:15 Nieuwerkerk 6 PKC’85 3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 13:30 Nieuwerkerk G1 Barendrecht G1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 28 sep 12:00 Dilettant VR1 Nieuwerkerk VR1 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 29 sep 10:00 SVB Besiktas 3 Nieuwerkerk 8 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 29 sep 10:00 Nieuwerkerk 9 CVV Zwervers ZO5 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 29 sep 10:00 GSV 3 Nieuwerkerk 10 co Meer wedstrijd informatie

JUNIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 31 aug 12:30 Nieuwerkerk JO19-1 Rijnsburgse Boys JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO19-2 Slikkerveer JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Zestienhoven JO19-2 Nieuwerkerk JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:30 Nieuwerkerk JO19-4 Moordrecht JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO19-5 Olympia JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 15:15 Nieuwerkerk JO19-6 Jonge Spartaan, de JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:45 Hillegersberg, vv JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 be R.C.A. (Raf) Wieman Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:15 Nieuwerkerk JO17-2 BVCB JO17-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO17-3 Stolwijk JO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk JO16-1 Sportlust ’46 JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:10 Nieuwerkerk JO16-2 Sportlust ’46 JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:20 Spirit JO16-1 Nieuwerkerk JO16-3 be J. (Jan) van den Berg Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk JO16-4 BVCB JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Nieuwerkerk JO15-1 sv Poortugaal JO15-1 be J.B. (John) Fernandes Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Rohda ’76 JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO15-3 ESTO JO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO15-4 Spirit JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:45 Nieuwerkerk JO15-5 XerxesDZB JO15-3 be R. (Remco) Verkuil Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Meerburg JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO14-2 VVOR JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO14-3 Moerkapelle JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:45 Nieuwerkerk JO14-4 Sportlust ’46 JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 ZBVH MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:30 Nieuwerkerk MO15-1 Smitshoek MO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 DSO JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 be R.G.N.M. (Ruud) Droog Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Nieuwenhoorn JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 Blijdorp JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 Stolwijk JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Jodan Boys, de JO19-5 Nieuwerkerk JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 Flakkee JO19-1 Nieuwerkerk JO19-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 XerxesDZB JO17-1 be G.C. (Geco) Wilhelmus Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Gouda JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Moordrecht JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Woerden JO16-1 Nieuwerkerk JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Alexandria’66 JO16-1 Nieuwerkerk JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO16-3 Perkouw JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 VOC JO16-2 Nieuwerkerk JO16-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 RCL JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 be J.M. (Jordin) van den Berg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO15-2 Alphia JO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Moordrecht JO15-1 Nieuwerkerk JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:15 Gouderak JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Groeneweg JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 DSO JO14-3 Nieuwerkerk JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 ASW JO14-1 Nieuwerkerk JO14-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:15 ARC MO17-3 Nieuwerkerk MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 VOC MO17-2 Nieuwerkerk MO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 VV Haastrecht MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Nieuwerkerk JO14-1 Nootdorp JO14-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:00 Soccer Boys JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-2 Spijkenisse JO19-1 be J.F.M. (John) van der Lugt Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 VOC JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-4 Olympia JO19-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:45 ESTO JO19-2 Nieuwerkerk JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:15 Nieuwerkerk JO19-6 NSVV JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Zwervers, IJVV de JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 be F. (Frank) Smits Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:30 Capelle JO17-2 Nieuwerkerk JO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO17-3 ONA JO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:55 Nieuwerkerk JO16-2 Moerkapelle JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:15 Woerden JO16-2 Nieuwerkerk JO16-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:45 TOGB JO16-2 Nieuwerkerk JO16-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Wippolder JO15-1 be J. (Joop) van Heumen Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:00 Jodan Boys, de JO15-2 Nieuwerkerk JO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 18:00 XerxesDZB JO15-2 Nieuwerkerk JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Moordrecht JO15-2 Nieuwerkerk JO15-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:15 Moordrecht JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-1 VOC JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 VOC JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:45 Groeneweg JO14-1 Nieuwerkerk JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 Be Fair JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:30 Nieuwerkerk MO17-1 VEP MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 CVV Zwervers MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:30 Graaf W II VAC MO15-2 Nieuwerkerk MO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 14:30 Jodan Boys, de JO19-2 Nieuwerkerk JO19-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 12:00 HMC JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 14:30 Woerden JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-4 Maense, FC JO19-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-5 VOC JO19-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:30 Nieuwerkerk JO19-6 FC Oudewater JO19-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 Jodan Boys, de JO17-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 14:40 RVC ’33 JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:00 Soccer Boys JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:30 Nieuwerkerk JO16-1 Oranje Wit JO16-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:30 Nieuwerkerk JO16-2 Binnenmaas, FC JO16-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:35 Nieuwerkerk JO16-3 VOC JO16-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:30 Nieuwerkerk JO16-4 DCV JO16-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Victoria’04 JO15-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:15 Slikkerveer JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:30 Nieuwerkerk JO15-3 Dilettant JO15-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:20 Blijdorp JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:30 Nieuwerkerk JO15-5 XerxesDZB JO15-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:15 FC IJsselmonde JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 Stompwijk’92 JO14-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:30 Nieuwerkerk JO14-3 Spijkenisse JO14-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 Groeneweg JO14-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 12:30 Jonge Spartaan, de MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 12:00 Nieuwerkerk MO17-2 Bergambacht MO17-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 13:00 Excelsior R. MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co Meer wedstrijd informatie
Wo, 25 sep 19:00 Quick JO19-2 Nieuwerkerk JO19-2 co Meer wedstrijd informatie
Wo, 25 sep 19:00 Nieuwerkerk JO15-1 Zoetermeer, fc JO15-1 co Meer wedstrijd informatie

PUPILLEN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 31 aug 10:15 Spartaan’20 JO13-2 Nieuwerkerk JO13-1 be M.A. (Michel) Collet Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 Alphense Boys JO13-2 be S.H. (Wesley) Brevoord Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:00 CVV Zwervers JO13-1 Nieuwerkerk JO13-3 be H. (Hotze) de Vries Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 XerxesDZB JO13-2 Nieuwerkerk JO13-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO13-5 Alexandria’66 JO13-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO13-6 SVS JO13-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk JO12-1 Be Fair JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:15 Nieuwerkerk JO12-2 Alexandria’66 JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Alexandria’66 JO12-2 Nieuwerkerk JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 DSO JO12-5 Nieuwerkerk JO12-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:15 Nieuwerkerk JO12-6 Zoetermeer, fc JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO12-7 VVOR JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 Nieuwerkerk JO11-1 Sparta (AV) JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:00 Blijdorp JO11-1 Nieuwerkerk JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 VVOR JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Olympia JO11-1 Nieuwerkerk JO11-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Gouda JO11-1 Nieuwerkerk JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO11-6 Swift Boys JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 Nieuwerkerk JO11-7 Slikkerveer JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk JO11-8 VVOR JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 15:30 XerxesDZB JO11-7 Nieuwerkerk JO11-9 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Capelle JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 Lekkerkerk JO10-1 Nieuwerkerk JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-2 TOGB JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 NOCKralingen JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Spirit JO10-4 Nieuwerkerk JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-6 Spirit JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-7 Gouda JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 CVV Zwervers JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-2 DCV JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO9-3 Hillegersberg, vv JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-4 Capelle JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Schoonhoven JO9-2 Nieuwerkerk JO9-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Cabauw JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 CVV Zwervers JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 CVV Zwervers JO9-3 Nieuwerkerk JO9-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk, JO9-9M Schoonhoven JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M Cabauw, JO9-2M co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Capelle JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-2 Jodan Boys, de JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 SVS JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-5 DCV JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Spirit JO8-2 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-7 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:45 DCV JO8-4 Nieuwerkerk JO8-9 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk MO13-1 SSS MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:55 Olympia MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk MO11-1 RVC ’33 MO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Di, 03 sep 19:00 Nieuwerkerk JO13-1 Hillegersberg JO13-1 vr Meer wedstrijd informatie
Wo, 04 sep 19:00 Nieuwerkerk JO13-2 Capelle JO13-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 DoCoS JO13-1 be S.J. (Sydney) de Hart Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Jodan Boys, de JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Feyenoord JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-4 SVS JO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 CVV Zwervers JO13-2 Nieuwerkerk JO13-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 CVV Zwervers JO13-6 Nieuwerkerk JO13-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO12-3 Barendrecht JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 ONA JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:40 DCV JO12-2 Nieuwerkerk JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Soccer Boys JO12-2 Nieuwerkerk JO12-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 LMO JO12-2 Nieuwerkerk JO12-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Hillegersberg, vv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 Berkel JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Sparta (AV) JO11-2 Nieuwerkerk JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Nieuwerkerk JO11-4 Alphense Boys JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 Groeneweg JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 XerxesDZB JO11-5G Nieuwerkerk JO11-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Nieuwerkerk JO11-9 Neptunus-Schiebroek JO11-4G be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Spirit JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-1 Alexandria’66 JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:30 Zoetermeer, fc JO10-3 Nieuwerkerk JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Nieuwerkerk JO10-3 VOC JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:45 XerxesDZB JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Bergambacht JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Excelsior R. JO10-7 Nieuwerkerk JO10-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Be Fair JO10-4 Nieuwerkerk JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 Hillegersberg, vv JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-1 Capelle JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 Alexandria’66 JO9-1 Nieuwerkerk JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Lekkerkerk JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Spirit JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Schoonhoven JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SVS JO9-5 Nieuwerkerk JO9-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-8 CVV Zwervers JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit, JO9-5M Nieuwerkerk, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Schoonhoven JO9-3 Nieuwerkerk, JO9-10M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 VOC JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Olympia JO8-1 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-3 CVV Zwervers JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Spirit JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 CVV Zwervers JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-6 Lekkerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Stolwijk JO8-1 Nieuwerkerk JO8-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-8 DCV JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-9 CVV Zwervers JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 XerxesDZB MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 DSO MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SHO MO11-1 Nieuwerkerk MO11-1 be Meer wedstrijd informatie

Programma volgende week (Gesorteerd op datum)

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 Alphense Boys JO13-2 be S.H. (Wesley) Brevoord Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk MO11-1 RVC ’33 MO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO15-3 ESTO JO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO14-2 VVOR JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-5 DCV JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-2 Jodan Boys, de JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-7 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M Cabauw, JO9-2M co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-4 Capelle JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 CVV Zwervers JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk, JO9-9M Schoonhoven JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO9-2 DCV JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 VVOR JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO9-3 Hillegersberg, vv JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-2 TOGB JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-6 Spirit JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO10-7 Gouda JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO11-6 Swift Boys JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Nieuwerkerk JO12-7 VVOR JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO13-5 Alexandria’66 JO13-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO15-4 Spirit JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO13-6 SVS JO13-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 Nieuwerkerk JO14-3 Moerkapelle JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:30 Nieuwerkerk MO15-1 Smitshoek MO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:45 Nieuwerkerk JO14-4 Sportlust ’46 JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:15 Nieuwerkerk JO12-2 Alexandria’66 JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:15 Nieuwerkerk JO12-6 Zoetermeer, fc JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 ZBVH MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk MO13-1 SSS MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk JO11-8 VVOR JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Nieuwerkerk JO12-1 Be Fair JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 Nieuwerkerk JO11-1 Sparta (AV) JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 Nieuwerkerk JO11-7 Slikkerveer JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Nieuwerkerk JO19-1 Rijnsburgse Boys JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Nieuwerkerk 2 Nootdorp 3 be T.J. (Teun) de Geus Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Nieuwerkerk JO15-1 sv Poortugaal JO15-1 be J.B. (John) Fernandes Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Nieuwerkerk G1 Be Fair G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:10 Nieuwerkerk JO16-2 Sportlust ’46 JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:30 Nieuwerkerk JO19-4 Moordrecht JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:15 Nieuwerkerk JO17-2 BVCB JO17-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk JO16-1 Sportlust ’46 JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk JO16-4 BVCB JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Nieuwerkerk 3 Nieuwkoop 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:45 Nieuwerkerk JO15-5 XerxesDZB JO15-3 be R. (Remco) Verkuil Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 15:15 Nieuwerkerk JO19-6 Jonge Spartaan, de JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO19-2 Slikkerveer JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO17-3 Stolwijk JO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk JO19-5 Olympia JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Nieuwerkerk 5 Sportlust ’46 10 be S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 8 Ommoord, sv 1 be D.J. (Derek) de Bruin Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 4 HOV/DJSCR 3 be A. (Ahmed) Khouch Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:00 Nieuwerkerk 5 Altior 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Di, 03 sep 19:00 Nieuwerkerk JO13-1 Hillegersberg JO13-1 vr Meer wedstrijd informatie
Wo, 04 sep 19:00 Nieuwerkerk JO13-2 Capelle JO13-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Feyenoord JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-8 DCV JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Spirit JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 VOC JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-1 Capelle JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Spirit JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 Hillegersberg, vv JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 ONA JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 Groeneweg JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-1 Alexandria’66 JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Bergambacht JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 DoCoS JO13-1 be S.J. (Sydney) de Hart Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-9 CVV Zwervers JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-3 CVV Zwervers JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-6 Lekkerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-8 CVV Zwervers JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Schoonhoven JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 DSO MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-4 SVS JO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 Berkel JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Spirit JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Nieuwerkerk JO11-4 Alphense Boys JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Nieuwerkerk JO10-3 VOC JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Nieuwerkerk JO11-9 Neptunus-Schiebroek JO11-4G be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Nieuwerkerk JO14-1 Nootdorp JO14-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO15-2 Alphia JO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO16-3 Perkouw JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO12-3 Barendrecht JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:00 Nieuwerkerk 1 Gouderak 1 be W. (Wouter) van der Geest Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 Blijdorp JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk VR1 XerxesDZB VR2 be G.E. (Ghislain) Graham Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 XerxesDZB JO17-1 be G.C. (Geco) Wilhelmus Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 4 Alphense Boys 3 be R. (Ray) Garnier Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 6 XerxesDZB 7 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:00 Nieuwerkerk 9 GSV 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 Blijdorp 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 3 Overmaas 3 be S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 6 Leonidas 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 7 GSV 1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 ARC JO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-8 Capelle JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-5 Lekkerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M Spirit, JO9-5M co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 DCV JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 XerxesDZB JO10-5 co Meer wedstrijd informatie

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 31 aug 08:30 Meerburg JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 XerxesDZB JO13-2 Nieuwerkerk JO13-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Nieuwerkerk JO8-7 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Capelle JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Schoonhoven JO9-2 Nieuwerkerk JO9-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Cabauw JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 CVV Zwervers JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 NOCKralingen JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Alexandria’66 JO12-2 Nieuwerkerk JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Gouda JO11-1 Nieuwerkerk JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:30 Capelle JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 08:45 DCV JO8-4 Nieuwerkerk JO8-9 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:30 Rohda ’76 JO15-1 Nieuwerkerk JO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 CVV Zwervers JO9-3 Nieuwerkerk JO9-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 Lekkerkerk JO10-1 Nieuwerkerk JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:45 DSO JO12-5 Nieuwerkerk JO12-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 09:55 Olympia MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:00 SVS JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 10:15 Spartaan’20 JO13-2 Nieuwerkerk JO13-1 be M.A. (Michel) Collet Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:00 CVV Zwervers JO13-1 Nieuwerkerk JO13-3 be H. (Hotze) de Vries Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:00 Blijdorp JO11-1 Nieuwerkerk JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Spirit JO8-2 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 11:30 Spirit JO10-4 Nieuwerkerk JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:00 BVCB VR1 Nieuwerkerk VR1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:20 Spirit JO16-1 Nieuwerkerk JO16-3 be J. (Jan) van den Berg Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Rijnstreek 3 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 12:30 Olympia JO11-1 Nieuwerkerk JO11-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:00 Zestienhoven JO19-2 Nieuwerkerk JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 13:45 Hillegersberg, vv JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 be R.C.A. (Raf) Wieman Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 14:30 Woerden 1 Nieuwerkerk 1 be S.P. (Stijn) Brouwer Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 15:30 XerxesDZB JO11-7 Nieuwerkerk JO11-9 be Meer wedstrijd informatie
Za, 31 aug 16:15 Moordrecht 2 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 09:30 VOC 8 Nieuwerkerk 10 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:00 Groeneweg 5 Nieuwerkerk 9 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:15 Antibarbari 7 Nieuwerkerk 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 10:30 Coal 3 Nieuwerkerk 7 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 12:15 REMO 4 Nieuwerkerk 2 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 01 sep 14:00 VV Haastrecht 3 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Stolwijk JO8-1 Nieuwerkerk JO8-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Olympia JO8-1 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Schoonhoven JO9-3 Nieuwerkerk, JO9-10M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SVS JO9-5 Nieuwerkerk JO9-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Lekkerkerk JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SHO MO11-1 Nieuwerkerk MO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 XerxesDZB MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 CVV Zwervers JO13-2 Nieuwerkerk JO13-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Sparta (AV) JO11-2 Nieuwerkerk JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:45 XerxesDZB JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit, JO9-5M Nieuwerkerk, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 LMO JO12-2 Nieuwerkerk JO12-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:30 Zoetermeer, fc JO10-3 Nieuwerkerk JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 CVV Zwervers JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Be Fair JO10-4 Nieuwerkerk JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 XerxesDZB JO11-5G Nieuwerkerk JO11-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Jodan Boys, de JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Soccer Boys JO12-2 Nieuwerkerk JO12-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Woerden JO16-1 Nieuwerkerk JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 VV Haastrecht MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Hillegersberg, vv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 RCL JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 be J.M. (Jordin) van den Berg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 Alexandria’66 JO9-1 Nieuwerkerk JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 DONK G1 Nieuwerkerk G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:40 DCV JO12-2 Nieuwerkerk JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Alexandria’66 JO16-1 Nieuwerkerk JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 ASW JO14-1 Nieuwerkerk JO14-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 DSO JO14-3 Nieuwerkerk JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Moordrecht JO15-1 Nieuwerkerk JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Excelsior R. JO10-7 Nieuwerkerk JO10-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Groeneweg JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 CVV Zwervers JO13-6 Nieuwerkerk JO13-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Gouda JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 sv Poortugaal 4 Nieuwerkerk 2 be C.J. (Cees) Meijer Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 Flakkee JO19-1 Nieuwerkerk JO19-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 VOC JO16-2 Nieuwerkerk JO16-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 Stolwijk JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:15 Gouderak JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:15 ARC MO17-3 Nieuwerkerk MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 DSO JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 be R.G.N.M. (Ruud) Droog Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Nieuwenhoorn JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Moordrecht JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Linschoten 3 Nieuwerkerk 3 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 VOC MO17-2 Nieuwerkerk MO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 Be Fair 7 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Jodan Boys, de JO19-5 Nieuwerkerk JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:15 Antibarbari 11 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 CVV Zwervers ZO5 Nieuwerkerk 8 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 Olympia 4 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 XerxesDZB JO13-1G Nieuwerkerk JO13-3 be S. (Steven) van der End Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Hillegersberg, vv JO8-1 Nieuwerkerk JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Spirit JO8-1 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 VOC JO9-2 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 CVV Zwervers JO9-4 Nieuwerkerk JO9-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Capelle JO9-4 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Schoonhoven JO10-2 Nieuwerkerk JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 CVV Zwervers JO10-2 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 VVOR JO13-1 Nieuwerkerk JO13-4 be Meer wedstrijd informatie

Programma komende weken

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 Feyenoord JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-8 DCV JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Spirit JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 VOC JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-1 Capelle JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Spirit JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 Hillegersberg, vv JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 ONA JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 Groeneweg JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Bergambacht JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-1 Alexandria’66 JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 DoCoS JO13-1 be S.J. (Sydney) de Hart Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-9 CVV Zwervers JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-3 CVV Zwervers JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-6 Lekkerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-8 CVV Zwervers JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Schoonhoven JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 DSO MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-4 SVS JO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 Berkel JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-10 Spirit JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Nieuwerkerk JO11-4 Alphense Boys JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Nieuwerkerk JO10-3 VOC JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Nieuwerkerk JO11-9 Neptunus-Schiebroek JO11-4G be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Nieuwerkerk JO14-1 Nootdorp JO14-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO15-2 Alphia JO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO16-3 Perkouw JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:30 Nieuwerkerk JO12-3 Barendrecht JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:00 Nieuwerkerk 1 Gouderak 1 be W. (Wouter) van der Geest Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 Blijdorp JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 15:15 Nieuwerkerk VR1 XerxesDZB VR2 be G.E. (Ghislain) Graham Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 XerxesDZB JO17-1 be G.C. (Geco) Wilhelmus Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 4 Alphense Boys 3 be R. (Ray) Garnier Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Nieuwerkerk 6 XerxesDZB 7 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:00 Nieuwerkerk 9 GSV 4 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 Blijdorp 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 3 Overmaas 3 be S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 6 Leonidas 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 12:00 Nieuwerkerk 7 GSV 1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 ARC JO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-8 Capelle JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-5 Lekkerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M Spirit, JO9-5M co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 DCV JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 XerxesDZB JO10-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-2 Berkel JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 BSC ’68 JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-10 Dilettant JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-6 Alexandria’66 JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-3 Alexandria’66 JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-7 Capelle JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO11-1 BVCB JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-5 Alexandria’66 JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-1 Spirit JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-6 CVV Zwervers JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-1 VOC JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-7 Spirit JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-9 Dilettant JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk, JO9-9M DCV, JO9-5M co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-2 Schoonhoven JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 Bernardus MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 Be Fair JO14-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO12-7 FC IJsselmonde JO12-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Nieuwerkerk JO11-8 BVCB JO11-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Wippolder JO15-1 be J. (Joop) van Heumen Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk MO13-1 Gouda MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 CVV Zwervers MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk JO14-2 VOC JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 Nieuwerkerk 4 Jodan Boys, de 8 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:55 Nieuwerkerk JO16-2 Moerkapelle JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:55 Nieuwerkerk JO12-5 Alexandria’66 JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:15 Nieuwerkerk 3 ASW 4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:30 Nieuwerkerk G1 CVV Zwervers G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:30 Nieuwerkerk JO12-6 DSO JO12-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:30 Nieuwerkerk MO17-1 VEP MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 14:00 Nieuwerkerk 1 Ommoord, sv 1 be M. K. S. (Manuel) Lopes Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-2 Spijkenisse JO19-1 be J.F.M. (John) van der Lugt Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO17-3 ONA JO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 VOC JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk JO19-4 Olympia JO19-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:15 Nieuwerkerk VR1 VVOR VR1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:15 Nieuwerkerk JO19-6 NSVV JO19-3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 10 CVV Zwervers ZO4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 8 Gouderak 2 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 5 Gouderak 1 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Nieuwerkerk 6 Meeuwenplaat 4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 HBS JO13-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-1 Sparta (AV) JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-1 SVS JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Cabauw JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 Spirit JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO13-6 Neptunus-Schiebroek JO13-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Nieuwerkerk JO12-4 Moordrecht JO12-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 09:45 Nieuwerkerk JO10-7 DONK JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Barendrecht JO13-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-6 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO8-3 XerxesDZB JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Spirit JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 Groeneweg JO14-1 co Meer wedstrijd informatie

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 sep 08:30 Stolwijk JO8-1 Nieuwerkerk JO8-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Olympia JO8-1 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Schoonhoven JO9-3 Nieuwerkerk, JO9-10M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SVS JO9-5 Nieuwerkerk JO9-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Lekkerkerk JO9-1 Nieuwerkerk JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 SHO MO11-1 Nieuwerkerk MO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 XerxesDZB MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 CVV Zwervers JO13-2 Nieuwerkerk JO13-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Ommoord, sv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:30 Sparta (AV) JO11-2 Nieuwerkerk JO11-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 08:45 XerxesDZB JO10-3 Nieuwerkerk JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 Spirit, JO9-5M Nieuwerkerk, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:00 LMO JO12-2 Nieuwerkerk JO12-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:30 Zoetermeer, fc JO10-3 Nieuwerkerk JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 CVV Zwervers JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 Be Fair JO10-4 Nieuwerkerk JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 09:45 XerxesDZB JO11-5G Nieuwerkerk JO11-7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Jodan Boys, de JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:00 Soccer Boys JO12-2 Nieuwerkerk JO12-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Woerden JO16-1 Nieuwerkerk JO16-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 VV Haastrecht MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:15 Hillegersberg, vv JO11-1 Nieuwerkerk JO11-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 RCL JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 be J.M. (Jordin) van den Berg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 Alexandria’66 JO9-1 Nieuwerkerk JO9-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:30 DONK G1 Nieuwerkerk G1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:40 DCV JO12-2 Nieuwerkerk JO12-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 10:45 Alexandria’66 JO16-1 Nieuwerkerk JO16-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 ASW JO14-1 Nieuwerkerk JO14-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 DSO JO14-3 Nieuwerkerk JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:00 Moordrecht JO15-1 Nieuwerkerk JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Excelsior R. JO10-7 Nieuwerkerk JO10-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 11:30 Groeneweg JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 CVV Zwervers JO13-6 Nieuwerkerk JO13-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:00 Gouda JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 sv Poortugaal 4 Nieuwerkerk 2 be C.J. (Cees) Meijer Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 12:30 Flakkee JO19-1 Nieuwerkerk JO19-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 VOC JO16-2 Nieuwerkerk JO16-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:00 Stolwijk JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 13:15 Gouderak JO15-1 Nieuwerkerk JO15-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:15 ARC MO17-3 Nieuwerkerk MO17-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 DSO JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 be R.G.N.M. (Ruud) Droog Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Nieuwenhoorn JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Moordrecht JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:30 Linschoten 3 Nieuwerkerk 3 be Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 VOC MO17-2 Nieuwerkerk MO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 14:45 Be Fair 7 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 sep 16:15 Jodan Boys, de JO19-5 Nieuwerkerk JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 10:15 Antibarbari 11 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 CVV Zwervers ZO5 Nieuwerkerk 8 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 sep 13:00 Olympia 4 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 XerxesDZB JO13-1G Nieuwerkerk JO13-3 be S. (Steven) van der End Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Hillegersberg, vv JO8-1 Nieuwerkerk JO8-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Nieuwerkerk JO8-4 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Spirit JO8-1 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 VOC JO9-2 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 CVV Zwervers JO9-4 Nieuwerkerk JO9-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Capelle JO9-4 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Schoonhoven JO10-2 Nieuwerkerk JO10-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 CVV Zwervers JO10-2 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 VVOR JO13-1 Nieuwerkerk JO13-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Zestienhoven JO12-1 Nieuwerkerk JO12-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 08:30 Leonidas JO11-3 Nieuwerkerk JO11-9 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:30 Olympia JO10-5 Nieuwerkerk JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:40 Jodan Boys, de JO11-2 Nieuwerkerk JO11-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 XerxesDZB JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Moordrecht JO15-2 Nieuwerkerk JO15-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Jodan Boys, de JO12-4 Nieuwerkerk JO12-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 09:45 Spirit JO12-2 Nieuwerkerk JO12-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Zwervers, IJVV de JO17-1 Nieuwerkerk JO17-1 be F. (Frank) Smits Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 SVS JO9-2 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Groeneweg JO13-3 Nieuwerkerk JO13-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:00 Spartaan’20 JO11-3 Nieuwerkerk JO11-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 10:30 Capelle JO17-2 Nieuwerkerk JO17-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:00 Jodan Boys, de JO15-2 Nieuwerkerk JO15-2 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:15 Perkouw JO9-1 Nieuwerkerk JO9-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:15 Moordrecht JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 11:30 HVV JO13-1 Nieuwerkerk JO13-1 be D. (Dirk) Schouten Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:00 Soccer Boys JO19-1 Nieuwerkerk JO19-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:15 XerxesDZB JO13-5 Nieuwerkerk JO13-6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:15 Woerden JO16-2 Nieuwerkerk JO16-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 12:45 ESTO JO19-2 Nieuwerkerk JO19-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:45 Groeneweg JO14-1 Nieuwerkerk JO14-3 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 13:45 Rohda ’76 5 Nieuwerkerk 5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 14:30 HVC’10 3 Nieuwerkerk 2 be J.J. (Koos) Goosen Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 15:30 Graaf W II VAC MO15-2 Nieuwerkerk MO15-1 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:15 Gouda 5 Nieuwerkerk 6 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 16:45 TOGB JO16-2 Nieuwerkerk JO16-4 be Meer wedstrijd informatie
Za, 14 sep 18:00 XerxesDZB JO15-2 Nieuwerkerk JO15-3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 10:00 ONA 6 Nieuwerkerk 9 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 11:00 Alphen 2 Nieuwerkerk 2 be T.F. (Frans) Beukeboom Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 12:00 Feyenoord, sc 2 Nieuwerkerk 3 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 13:00 XerxesDZB 5 Nieuwerkerk 4 be Meer wedstrijd informatie
Zo, 15 sep 14:45 Antibarbari 9 Nieuwerkerk 7 be Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Stolwijk JO8-1 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 DCV, JO9-5M Nieuwerkerk, JO9-10M co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Lekkerkerk JO9-2 Nieuwerkerk, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 CVV Zwervers JO9-2 Nieuwerkerk JO9-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 21 sep 08:30 Dilettant JO9-1 Nieuwerkerk JO9-2 co Meer wedstrijd informatie