Wedstrijdprogramma deze week

Programma deze week (Gesorteerd op datum)

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Di, 26 Mar 19:00 VVN – JO13-6 ASWH JO13 vr
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 CKC JO10-2 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 Ommoord, sv JO8-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 Hillegersberg, vv JO10-2 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-9M Zoetermeer, fc JO8-5 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 Ommoord, sv JO13-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 Smitshoek JO11-5 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-6 Soccer Boys JO8-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-10 TAVV JO8-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Slikkerveer JO13-5 co
Za, 30 Mar 09:45 Nieuwerkerk JO8-2 Zoetermeer, fc JO8-1 co
Za, 30 Mar 09:45 Nieuwerkerk JO9-4 Spirit JO9-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-5 Soccer Boys JO9-5 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO11-8 Honselersdijk JO11-4 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO10-5 CKC JO10-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-7 Perkouw JO9-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO10-3 Schoonhoven JO10-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO13-4 ESTO JO13-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO12-6 Woerden JO12-3 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Schoonhoven JO9-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 VEP MO13-1 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO10-6 Gouda JO10-3 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO8-8 BVCB JO8-3 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO12-3 Quick JO12-1 be
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 UVS JO16-1 be M. (Mike) Gelderblom
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO14-1 Den Hoorn JO14-1 be M.A.G. (Rene) Govers
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO15-7 Be Fair JO15-4 co C.M. (Cees) Stedehouder
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk 3 Soccer Boys 5 co Afgeschermd
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk G1 LMO G1 co J.M. (Joop) Verwaal
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO17-6 SVS JO17-2 co
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO17-4 Maense, FC JO17-1 co
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO15-8 Berkel JO15-3 co
Za, 30 Mar 14:00 Nieuwerkerk JO19-3 VVOR JO19-3 co R.A. (Rob) Berger
Za, 30 Mar 15:00 Nieuwerkerk 7 Ommoord, sv 5 co D.H. (Daan) Schurink
Za, 30 Mar 15:00 Nieuwerkerk 4 BVCB 9 co R. (Remco) Verkuil
Zo, 31 Mar 10:00 Nieuwerkerk 10 NOCKralingen 4 co J.S.I. (Jivan) Cronie
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 8 ESTO 7 co J.C. (Jeroen) Muijser
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 6 Stolwijk 4 co A.C.P. (Andre) Tupker
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 11 DONK 5 co D.J. (Derek) de Bruin
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 2 Haastrecht 2 co P.J. (Pieter) Verwijs

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 30 Mar 08:30 Barendrecht JO8-5 Nieuwerkerk JO8-7 co
Za, 30 Mar 08:30 Neptunus-Schiebroek JO9-2 Nieuwerkerk JO9-10 co
Za, 30 Mar 08:30 CKC JO9-2 Nieuwerkerk JO9-9 co
Za, 30 Mar 08:30 VVOR JO9-4 Nieuwerkerk JO9-8 co
Za, 30 Mar 08:45 Soccer Boys JO9-2 Nieuwerkerk JO9-2 co
Za, 30 Mar 09:00 Ammerstolse S.V. JO11-1 Nieuwerkerk JO11-7 co
Za, 30 Mar 09:30 DHC JO10-1 Nieuwerkerk JO10-2 co
Za, 30 Mar 09:45 Sportlust ’46 JO10-3 Nieuwerkerk JO10-9 co
Za, 30 Mar 09:45 Overmaas JO9-1 Nieuwerkerk JO9-3 co
Za, 30 Mar 09:45 GOZ JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 co
Za, 30 Mar 09:45 Excelsior’20 JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 be
Za, 30 Mar 10:00 NSV ’46 MO15-1 Nieuwerkerk MO15-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Groeneweg JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 be
Za, 30 Mar 10:30 Woubrugge JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 co
Za, 30 Mar 10:45 Alexandria’66 JO10-6 Nieuwerkerk JO10-7 co
Za, 30 Mar 11:00 Smitshoek JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co
Za, 30 Mar 11:15 Sportlust ’46 JO11-6 Nieuwerkerk JO11-9 co Afgeschermd
Za, 30 Mar 11:30 Spirit JO8-1 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 30 Mar 11:45 Jodan Boys, de VR3 Nieuwerkerk VR1 co
Za, 30 Mar 12:15 Jodan Boys, de JO17-3 Nieuwerkerk JO17-3 co
Za, 30 Mar 12:30 Binnenmaas, FC MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co M. (Martin) Quartel
Za, 30 Mar 13:00 Stolwijk JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 co
Za, 30 Mar 14:30 Schoonhoven 6 Nieuwerkerk 6 co
Za, 30 Mar 14:30 HWD 1 Nieuwerkerk 1 co M.J.W. (Mats) Blaak
Za, 30 Mar 15:30 Perkouw 3 Nieuwerkerk 5 co
Zo, 31 Mar 10:15 Antibarbari 11 Nieuwerkerk 7 co
Zo, 31 Mar 11:00 Overmaas 4 Nieuwerkerk 9 co

Programma deze week (Gesorteerd op teams)

SENIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 30 Mar 14:30 HWD 1 Nieuwerkerk 1 co M.J.W. (Mats) Blaak
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk 3 Soccer Boys 5 co Afgeschermd
Za, 30 Mar 15:00 Nieuwerkerk 4 BVCB 9 co R. (Remco) Verkuil
Za, 30 Mar 15:30 Perkouw 3 Nieuwerkerk 5 co
Za, 30 Mar 14:30 Schoonhoven 6 Nieuwerkerk 6 co
Za, 30 Mar 15:00 Nieuwerkerk 7 Ommoord, sv 5 co D.H. (Daan) Schurink
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk G1 LMO G1 co J.M. (Joop) Verwaal
Za, 30 Mar 11:45 Jodan Boys, de VR3 Nieuwerkerk VR1 co
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 2 Haastrecht 2 co P.J. (Pieter) Verwijs
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 6 Stolwijk 4 co A.C.P. (Andre) Tupker
Zo, 31 Mar 10:15 Antibarbari 11 Nieuwerkerk 7 co
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 8 ESTO 7 co J.C. (Jeroen) Muijser
Zo, 31 Mar 11:00 Overmaas 4 Nieuwerkerk 9 co
Zo, 31 Mar 10:00 Nieuwerkerk 10 NOCKralingen 4 co J.S.I. (Jivan) Cronie
Zo, 31 Mar 12:00 Nieuwerkerk 11 DONK 5 co D.J. (Derek) de Bruin

JUNIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 30 Mar 14:00 Nieuwerkerk JO19-3 VVOR JO19-3 co R.A. (Rob) Berger
Za, 30 Mar 13:00 Stolwijk JO19-1 Nieuwerkerk JO19-4 co
Za, 30 Mar 12:15 Jodan Boys, de JO17-3 Nieuwerkerk JO17-3 co
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO17-4 Maense, FC JO17-1 co
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO17-6 SVS JO17-2 co
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 UVS JO16-1 be M. (Mike) Gelderblom
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO15-7 Be Fair JO15-4 co C.M. (Cees) Stedehouder
Za, 30 Mar 13:00 Nieuwerkerk JO15-8 Berkel JO15-3 co
Za, 30 Mar 11:30 Nieuwerkerk JO14-1 Den Hoorn JO14-1 be M.A.G. (Rene) Govers
Za, 30 Mar 10:30 Woubrugge JO14-1 Nieuwerkerk JO14-2 co
Za, 30 Mar 12:30 Binnenmaas, FC MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co M. (Martin) Quartel
Za, 30 Mar 10:00 NSV ’46 MO15-1 Nieuwerkerk MO15-2 co

PUPILLEN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Di, 26 Mar 19:00 VVN – JO13-6 ASWH JO13 vr
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO13-2 Ommoord, sv JO13-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO13-4 ESTO JO13-2 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Slikkerveer JO13-5 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO12-3 Quick JO12-1 be
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO12-6 Woerden JO12-3 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO11-5 Smitshoek JO11-5 co
Za, 30 Mar 09:00 Ammerstolse S.V. JO11-1 Nieuwerkerk JO11-7 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO11-8 Honselersdijk JO11-4 co
Za, 30 Mar 11:15 Sportlust ’46 JO11-6 Nieuwerkerk JO11-9 co Afgeschermd
Za, 30 Mar 09:45 GOZ JO11-3 Nieuwerkerk JO11-10 co
Za, 30 Mar 09:30 DHC JO10-1 Nieuwerkerk JO10-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO10-3 Schoonhoven JO10-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO10-4 Hillegersberg, vv JO10-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO10-5 CKC JO10-1 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO10-6 Gouda JO10-3 co
Za, 30 Mar 10:45 Alexandria’66 JO10-6 Nieuwerkerk JO10-7 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO10-8 CKC JO10-2 co
Za, 30 Mar 09:45 Sportlust ’46 JO10-3 Nieuwerkerk JO10-9 co
Za, 30 Mar 10:00 Groeneweg JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 be
Za, 30 Mar 08:45 Soccer Boys JO9-2 Nieuwerkerk JO9-2 co
Za, 30 Mar 09:45 Overmaas JO9-1 Nieuwerkerk JO9-3 co
Za, 30 Mar 09:45 Nieuwerkerk JO9-4 Spirit JO9-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-5 Soccer Boys JO9-5 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-6 Schoonhoven JO9-2 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk JO9-7 Perkouw JO9-1 co
Za, 30 Mar 08:30 VVOR JO9-4 Nieuwerkerk JO9-8 co
Za, 30 Mar 08:30 CKC JO9-2 Nieuwerkerk JO9-9 co
Za, 30 Mar 08:30 Neptunus-Schiebroek JO9-2 Nieuwerkerk JO9-10 co
Za, 30 Mar 09:45 Excelsior’20 JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 be
Za, 30 Mar 09:45 Nieuwerkerk JO8-2 Zoetermeer, fc JO8-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 Ommoord, sv JO8-1 co
Za, 30 Mar 11:30 Spirit JO8-1 Nieuwerkerk JO8-4 co
Za, 30 Mar 11:00 Smitshoek JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-6 Soccer Boys JO8-1 co
Za, 30 Mar 08:30 Barendrecht JO8-5 Nieuwerkerk JO8-7 co
Za, 30 Mar 11:00 Nieuwerkerk JO8-8 BVCB JO8-3 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-9M Zoetermeer, fc JO8-5 co
Za, 30 Mar 08:30 Nieuwerkerk JO8-10 TAVV JO8-1 co
Za, 30 Mar 10:00 Nieuwerkerk MO13-2 VEP MO13-1 co