Wedstrijdprogramma deze week

Programma deze week (Gesorteerd op teams)

SENIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 dec 14:00 Nieuwerkerk 1 Groote Lindt 1 co D. (Danny) van Aalst Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk 2 Spirit 3 co A. (Alan) Parry Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:30 Nieuwerkerk 4 CVV Zwervers ZA3 co S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:30 Nieuwerkerk 5 SVS 9 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:30 CVV Zwervers ZA6 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:15 Nieuwerkerk G1 Overmaas G1 co J.M. (Joop) Verwaal Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 10:00 Nieuwerkerk 2 Coal 2 co N. (Anand) Lachman Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 11:00 DSO 1 Nieuwerkerk 3 co M. (Maarten) den Heijer Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:30 HOV/DJSCR 3 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:30 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 7 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:00 Nieuwerkerk 8 DCV 1 co A.C.P. (Andre) Tupker Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 10:00 Nieuwerkerk 9 Ommoord, sv 1 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:00 Nieuwerkerk 10 ESTO 6 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie

JUNIOREN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 dec 10:30 Feyenoord, sc JO19-2 Nieuwerkerk JO19-1 co T. (Thomas) van Mourik Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:30 Sportclub Monster JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 co D.P. (Dave) van Heijningen Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 Olympia JO19-2 co R Groeneweg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:00 Dilettant JO19-2 Nieuwerkerk JO19-4 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:00 Excelsior’20 JO19-2 Nieuwerkerk JO19-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:15 Nieuwerkerk JO19-6 Olympia JO19-3 co E.F. (Edwin) Heijerman Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 Alexandria’66 JO17-2 co M. (Mike) Mark Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:00 SVS JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co L. (Leendert) de Bruin Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 CVV Zwervers JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO16-1 Jonathan JO16-1 co R. (Rob) Twigt Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO16-2 VOC JO16-1 co M.A.G. (Rene) Govers Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO16-3 Botlek, SC JO16-2 co A.A. (Arthur) Stuur Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Hillegersberg, vv JO15-1 co J. (Joop) van Heumen Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO15-3 XerxesDZB JO15-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:15 CVV Zwervers JO15-2 Nieuwerkerk JO15-4 co H. (Hans) van Meer Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 16:45 CVV Zwervers JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Capelle JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co J.B. (John) Fernandes Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 VOC JO14-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:00 RCL MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co M. (Manfred) Meelberg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 DONK MO17-1 co C.M. (Cees) Stedehouder Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:15 XerxesDZB MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co Meer wedstrijd informatie
Di, 10 dec 19:00 Smitshoek JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 be A.J. (Arno) van Slobbe Meer wedstrijd informatie

PUPILLEN

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Maense, FC JO13-1 co R.S. (Ruben) van Diest Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:15 Capelle JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 DWO JO13-1 co L.P. (Lukas) Roos Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:15 CKC JO13-1 Nieuwerkerk JO13-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Neptunus-Schiebroek JO13-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO13-6 Excelsior R. JO13-5M co I. (Ian) Hardenberg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO12-1 Spirit JO12-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:15 Nieuwerkerk JO12-6 Spirit JO12-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-7 DCV JO11-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-9 VOC JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Gouda JO10-1 Nieuwerkerk JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zoetermeer, fc JO10-2 Nieuwerkerk JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:45 Alexandria’66 JO10-2 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-5 Gouderak JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-6 Excelsior R. JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-7 Spirit JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 VOC JO10-7 Nieuwerkerk JO10-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 DCV JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-2 VVOR JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 Swift Boys JO9-1 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 Rotterdam United JO9-2 Nieuwerkerk JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Alexandria’66 JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 BVCB JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 Alexandria’66 JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 Groeneweg JO9-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk, JO9-9M Zestienhoven, JO9-6M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M VOC, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 FC Oudewater JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 XerxesDZB JO8-3 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 XerxesDZB JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zestienhoven JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 Alexandria’66 JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 ESTO JO8-2 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO8-7 XerxesDZB JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zoetermeer, fc JO8-5 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:45 Lekkerkerk JO8-3 Nieuwerkerk JO8-9 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:00 VFC JO8-7 Nieuwerkerk JO8-10 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 VOC MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 co T.S. (Ties) Dekker Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:30 CKC MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 co A. (Amber) Rook Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 CKC MO11-1 Nieuwerkerk MO11-1 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 Hillegersberg JO11-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO11-6 Nieuwerkerk JO11-8 vr Meer wedstrijd informatie
Wo, 11 dec 18:00 Nieuwerkerk MO11-1 HOV/DJSCR MO11-1 co Meer wedstrijd informatie

Programma deze week (Gesorteerd op datum)

THUIS

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO13-5 Neptunus-Schiebroek JO13-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO13-3 DWO JO13-1 co L.P. (Lukas) Roos Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk, JO9-10M VOC, JO9-9M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO8-7 XerxesDZB JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-8 Groeneweg JO9-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO8-3 XerxesDZB JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-5 Alexandria’66 JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-2 VVOR JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Nieuwerkerk JO9-7 Alexandria’66 JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO14-4 VOC JO14-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO13-1 Maense, FC JO13-1 co R.S. (Ruben) van Diest Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-5 Gouderak JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk, JO9-9M Zestienhoven, JO9-6M co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-6 Excelsior R. JO10-7 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO10-7 Spirit JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-7 DCV JO11-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO12-1 Spirit JO12-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-9 VOC JO11-5 be Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 Nieuwerkerk JO11-2 Hillegersberg JO11-1 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk MO17-2 DONK MO17-1 co C.M. (Cees) Stedehouder Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO16-2 VOC JO16-1 co M.A.G. (Rene) Govers Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO13-6 Excelsior R. JO13-5M co I. (Ian) Hardenberg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO15-1 Hillegersberg, vv JO15-1 co J. (Joop) van Heumen Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk 2 Spirit 3 co A. (Alan) Parry Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:30 Nieuwerkerk JO11-6 Nieuwerkerk JO11-8 vr Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:30 Nieuwerkerk 5 SVS 9 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:15 Nieuwerkerk G1 Overmaas G1 co J.M. (Joop) Verwaal Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:15 Nieuwerkerk JO12-6 Spirit JO12-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO16-3 Botlek, SC JO16-2 co A.A. (Arthur) Stuur Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO16-1 Jonathan JO16-1 co R. (Rob) Twigt Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 13:30 Nieuwerkerk JO15-3 XerxesDZB JO15-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:00 Nieuwerkerk 1 Groote Lindt 1 co D. (Danny) van Aalst Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:30 Nieuwerkerk 4 CVV Zwervers ZA3 co S. (Stephen) de Vries Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:15 Nieuwerkerk JO19-3 Olympia JO19-2 co R Groeneweg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:15 Nieuwerkerk JO19-6 Olympia JO19-3 co E.F. (Edwin) Heijerman Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 16:15 Nieuwerkerk JO17-1 Alexandria’66 JO17-2 co M. (Mike) Mark Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 10:00 Nieuwerkerk 9 Ommoord, sv 1 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 10:00 Nieuwerkerk 2 Coal 2 co N. (Anand) Lachman Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:00 Nieuwerkerk 8 DCV 1 co A.C.P. (Andre) Tupker Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:00 Nieuwerkerk 10 ESTO 6 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Wo, 11 dec 18:00 Nieuwerkerk MO11-1 HOV/DJSCR MO11-1 co Meer wedstrijd informatie

UIT

Datum Aanv. Thuisteam Uitteam Type Scheidsrechter
Za, 07 dec 08:30 Capelle JO14-1 Nieuwerkerk JO14-1 co J.B. (John) Fernandes Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zestienhoven JO8-2 Nieuwerkerk JO8-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 FC Oudewater JO8-1 Nieuwerkerk JO8-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 ESTO JO8-2 Nieuwerkerk JO8-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Gouda JO10-1 Nieuwerkerk JO10-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zoetermeer, fc JO8-5 Nieuwerkerk JO8-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:30 Zoetermeer, fc JO10-2 Nieuwerkerk JO10-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 CKC MO11-1 Nieuwerkerk MO11-1 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 Alexandria’66 JO8-2 Nieuwerkerk JO8-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 08:45 BVCB JO9-3 Nieuwerkerk JO9-6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 XerxesDZB JO8-3 Nieuwerkerk JO8-2 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 Swift Boys JO9-1 Nieuwerkerk JO9-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:00 Rotterdam United JO9-2 Nieuwerkerk JO9-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 09:45 Lekkerkerk JO8-3 Nieuwerkerk JO8-9 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 CVV Zwervers JO17-2 Nieuwerkerk JO17-3 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 VOC MO13-1 Nieuwerkerk MO13-1 co T.S. (Ties) Dekker Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 DCV JO9-1 Nieuwerkerk JO9-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:00 VOC JO10-7 Nieuwerkerk JO10-8 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:15 CVV Zwervers JO15-2 Nieuwerkerk JO15-4 co H. (Hans) van Meer Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:15 Capelle JO13-1 Nieuwerkerk JO13-2 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:30 CKC MO13-1 Nieuwerkerk MO13-2 co A. (Amber) Rook Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:30 Feyenoord, sc JO19-2 Nieuwerkerk JO19-1 co T. (Thomas) van Mourik Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 10:45 Alexandria’66 JO10-2 Nieuwerkerk JO10-3 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:00 VFC JO8-7 Nieuwerkerk JO8-10 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 11:15 XerxesDZB MO15-1 Nieuwerkerk MO15-1 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:00 RCL MO17-1 Nieuwerkerk MO17-1 co M. (Manfred) Meelberg Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:00 Excelsior’20 JO19-2 Nieuwerkerk JO19-5 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 12:15 CKC JO13-1 Nieuwerkerk JO13-4 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:00 SVS JO17-1 Nieuwerkerk JO17-2 co L. (Leendert) de Bruin Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 14:30 Sportclub Monster JO19-1 Nieuwerkerk JO19-2 co D.P. (Dave) van Heijningen Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:00 Dilettant JO19-2 Nieuwerkerk JO19-4 co Afgeschermd Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 15:30 CVV Zwervers ZA6 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Za, 07 dec 16:45 CVV Zwervers JO15-3 Nieuwerkerk JO15-5 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 11:00 DSO 1 Nieuwerkerk 3 co M. (Maarten) den Heijer Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:30 Antibarbari 12 Nieuwerkerk 7 co Meer wedstrijd informatie
Zo, 08 dec 12:30 HOV/DJSCR 3 Nieuwerkerk 6 co Meer wedstrijd informatie
Di, 10 dec 19:00 Smitshoek JO15-1 Nieuwerkerk JO15-1 be A.J. (Arno) van Slobbe Meer wedstrijd informatie