Corinne en Remco Verkuil lid van verdienste

Op zondagmiddag 3 april jl. zijn zowel Corinne als Remco Verkuil in een drukke kantine verrast met de eretitel Lid van Verdienste van de vv Nieuwerkerk. Remco en Corinne zetten zich al vele jaren belangeloos in voor de vereniging in vele commissies en vrijwilligersfuncties, o.a. als jeugdcoördinator, fotograaf, seniorencoördinator, commissiekamerlid etc etc. Als vereniging drijven wij op dit soort zeer gewaardeerde krachten en daarom willen wij namens de vv Nieuwerkerk nogmaals onze dank aan Corinne en Remco uitspreken voor hun inzet en hen van harte feliciteren met de titel Lid van Verdienste van de vv Nieuwerkerk.

Namens het bestuur.

Brasserij De Berg

 

3 Replies to “Corinne en Remco Verkuil lid van verdienste”

 1. Beste Corinne en Remco:
  Van harte gefeliciteerd met deze zeer verdiende onderscheiding!
  Jullie hebben heel veel werk voor onze vereniging verzet.
  Hulde en respect daarvoor!
  En namens Max bedankt voor de vele koekjes die hij in de loop der jaren van jullie kreeg 🙂

 2. Beste Corinne en Remco,
  Ere wie ere toekomt! Jullie inzet en spontaniteit daar mag een club als Nieuwerkerk zich echt gelukkig mee prijzen. Van harte gefeliciteerd! Zeer verdiend!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *