Willem Bezemer overleden

Op Koningsdag bereikte ons het bericht dat Willem Bezemer de avond ervoor is overleden. Willem kampte al jaren met kanker en die strijd heeft hij heel lang volgehouden. “Kenmerkend voor hem”, aldus voorzitter Hans Jeroense, die hem jaren meemaakte als jeugdvoorzitter.
“Als Willem een doel had, dan ging hij er voor de volle 100% voor! Willem was een man, die zei waar het op stond, recht door zee en stond voor zijn doel. We hebben een geweldige tijd gehad, veel gelachen, maar ook mooie serieuze gesprekken gevoerd.”

Willem was op vele plekken actief voor de maatschappij. Bij meerdere clubs als vrijwilliger en hij begon ook de lokale
politieke partij Gemeentebelangen Nieuwerkerk. De laatste jaren was hij voor onze vereniging nog als vertrouwenscontactpersoon in te schakelen.

De familie heeft aangegeven dat Willem zijn lichaam beschikbaar wilde stellen voor de wetenschap. De uitvaart vindt in besloten kring plaats.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *