Van de voorzitter

Beste VVN-ers

Vorig jaar rond deze tijd lag ook al het voetbal stil. Ik dacht toen in volle overtuiging dat 2021 weer helemaal “normaal”zou gaan. Integendeel, niets is minder waar. Alles ligt weer op zijn gat, door de nieuwe variant Omikron en hoe lang het gaat duren weet niemand nog.

Door de harde lockdown wordt er achter de schermen hard doorgewerkt, want als alles weer mag moeten we er klaar voor zijn. Ook worden er weer acties ondernomen om extra geld te genereren, zoals onze geweldige “OLIEBOLLENACTIE”. Geweldig om te zien hoe onze vrijwilligers dit weer voor elkaar krijgen.

Michels administratie

Ik wil concluderen dat wij als vereniging weer flinke stappen hebben gemaakt, stapsgewijs komt het “doel” in zicht. De grote toeloop naar onze club heeft er toe geleid dat we richting de 2000 leden gaan, een enorm aantal. Dit heeft wel een keerzijde. Er ligt nog meer werk in handen van onze vrijwilligers. Daarom wil ook alle vrijwilligers enorm bedanken voor hun grote inzet, ik ben heel erg trots.

Ik wens iedereen een gezellige kerst in een goede gezondheid, en een heel goed en zeer sportief 2022.

Hoop tot zeer snel!

Hans Jeroense (voorzitter)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *