Nieuwe bordsponsor: Heimans Uitvaartzorg

Onlangs is Heimans Uitvaartzorg reclamebordsponsor geworden bij onze club vv Nieuwerkerk.

Heimans Uitvaartzorg vindt het belangrijk om u te ontzorgen en te begeleiden bij misschien wel de heftigste periode van uw leven. Wij ontzorgen u met het regelen van praktische zaken rondom het afscheid en onderscheiden ons door tijd te nemen voor uw persoonlijke invulling. Samen met u verzorgen wij een afscheid dat niet alleen persoonlijk is, maar ook past bij het leven dat is geleefd. Wij weten wanneer wij op de voorgrond moeten treden om onze kennis toe te passen, maar ook wanneer wij naar de achtergrond moeten treden als het moment daarom vraagt.

Kijk gerust op de website van Martijn en Richard Heimans: https://heimansuitvaartzorg.nl/

Wij danken Martijn en Richard Heimans voor het sponsorschap !

Namens de sponsorcommissie, Norbert Voshol en Rob de Bruijn

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *