Mika Host opgeroepen voor Nederland O16

Oud-speler van vv Nieuwerkerk, Mika Host, is opgenomen in de definitieve selectie van het Nederlands Elftal voor spelers onder de 16 jaar. Een geweldige beloning na heel hard werken voor Mika en een mooi compliment voor onze jeugdopleiding!

Als speler van vv Nieuwerkerk JO14, maakte Mika vorig seizoen de overstap naar Sparta Rotterdam. Daar speelt hij op dit moment in de O16 als nummer 10.

Nu is hij dus geselecteerd voor het Nederlands Elftal O16, waar hij in eerste instantie een paar trainingen moet afwerken. Er vallen nog een paar jongens af van de huidige selectie, maar als hij mag blijven speelt het elftal in oktober 2 oefeninterlands tegen Italië!

Wij wensen Mika heel veel succes en plezier tijdens deze unieke ervaring!

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *