Hans Jeroense gehuldigd als jubilaris bij Alexandria ’66

Onze voorzitter, Hans Jeroense, is uiteraard al zeer vele jaren lid van onze eigen vereniging vv Nieuwerkerk. Maar daarnaast is Hans ook al ruim meer dan 50 jaar lid van Alexandria’66 uit Rotterdam Oosterflank en in het verleden is Hans hier  Bestuurslid en 1e elftal speler geweest alvorens hij naar vv Nieuwerkerk kwam en hier inmiddels al vele jaren voorzitter is van onze vereniging.

Na afloop van de wedstrijd Alexandria’66 1 –  vv Nieuwerkerk 1 (3-3) op zaterdag 1 april 2023 is Hans gehuldigd voor zijn 50-jarig lidmaatschap en in het zonnetje gezet door het bestuur van Alexandria’66.

Hans van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal.

      TMR      

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *