Aanstaand weekend 1 minuut stilte bij alle wedstrijden

Naar aanleiding van het overlijden van ons bestuurslid en secretaris René Vis op 21 juli jl. willen we aanstaand weekend met de gehele vereniging stilstaan bij dit voor vv Nieuwerkerk grote verlies. Als bestuur vragen we aan alle teams om voorafgaand aan hun thuiswedstrijd 1 minuut stilte te houden, ook bij de thuiswedstrijden voor de jongste jeugd. Het verzoek aan alle leiders en scheidsrechters is om dit te laten plaatsvinden. Om 14.00 uur speelt Zaterdag 1 thuis voor de beker tegen XerxesDZB 1 en zij zullen met rouwbanden spelen. Ook hangen alle vlaggen op ons sportcomplex aanstaand weekend halfstok. Dit alles ter nagedachtenis aan René.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *