Indeling JO12 seizoen 2020-2021

Beste allemaal,

Het afgelopen seizoen is helaas abrupt beëindigd in maart, maar gelukkig zijn de kinderen weer begonnen met trainen.
Ondanks dat alles nog erg onzeker is en we zelfs nog niet weten of de competitie voor seizoen 2020/2021 opgestart kan gaan worden, hebben we toch al aardig wat tijd besteed aan het indelen van de teams. Dat is altijd weer een hele puzzel. Opzeggingen, wachtlijstspelers die toch niet willen komen. Toch is het weer gelukt om volwaardige teams te maken. De teams bestaan uit 10 a 11 spelers. Mijn ervaring is dat dat gedurende het seizoen ook hard nodig is.

Zoals jullie weten draait onze vereniging voor het grootste deel op vrijwilligers. Ook voor wat betreft training, wedstrijdbegeleiding en teammanagement. Ieder jaar is het weer een uitdaging voldoende ouders bereid te vinden om iets voor het team te betekenen, al kon ik gelukkig wel constateren dat de bereidheid binnen de teams JO12 bijzonder hoog was. Tot nu toe hebben gelukkig al heel wat mensen aangegeven iets voor een team te willen doen, maar extra ondersteuning is natuurlijk altijd welkom. Voor de meeste teams hebben wij enthousiaste leiders en trainers gevonden. Hartelijk dank daarvoor uiteraard. Alleen JO12-5 zoekt nog begeleiding. Deze ouders zullen allemaal nog benaderd worden.
Als vereniging blijven wij uiteraard ook trainers werven onder onze senior leden.

De trainers/leiders/teammanagers zullen binnenkort contact met de teamleden opnemen om afspraken met elkaar te maken..

Tot zover de aanloop, hierbij de indeling voor het seizoen 2020/2021.  Het kan zo zijn dat er door onvoorziene omstandigheden toch nog aanpassing gedaan moeten worden, bijvoorbeeld door opzeggingen. Ik bespreek dat uiteraard vooraf met betrokkene(n).

JO12-1 3e klasse
Oscar Visser
Dean Puriel
Angelo Oehlers
Rambod Zarbanoui
Thijs Post
Levi Goedknegt
Noah Michels
Jayin Mangre
David Slingerland
Bodi Groeneweg

JO12-2 3e klasse
Quinten Kraan
Lucas van Muijden
Luka Breedijk,
Sven Breider
Ties Beintema
Thierry van Giezen
Robin Aries
Stan van der Dussen
Christian Treur
Julian Bensaid
Ruben Anker

JO12-3 4e klasse
Max Scholten
Jaron Man
Luuk Engelen
Jens Fijan
Jort Smit
Jimmy Kleij
Dean den Haan
Jesse Langeler
Omar Sheban
Tim Dullaart

JO12-4 4e klasse
Andy Steenbergen
Harmen van Velzen
Rens Bakker
Niek van Baarlen
Daniel Philipse
Kaya Ayhan
Kai Steevensz
Jan-Hidde Boer
Ershad Amiri
Artin Yaghoubi
Tim de Mooij
Riven Huysmans (trainingslid)

JO12-5 4e klasse
Kick Nieuwveld
Veerle Vlaardingerboek
Storm Groenendijk
Imrane Oitrou
Isabel Scheele
Abdul Obeid Jassim
Ishak Guvec
Robin van Houwelingen
Lars Neervoort
Stijn ter Maten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *