Indeling JO10

Beste allemaal,

Het seizoen 2018/2019 voor de huidige JO09 teams is achter de rug, hoewel sommige teams nog een gezellige afsluiting op de agenda hebben staan..

De afgelopen weken/maanden is ook alweer hard gewerkt en gepuzzeld aan de indeling voor komend seizoen 2019/2020 waarbij de spelers uit geboortejaar 2010 overgaan naar de JO10. De spelers vanuit de JO10 die selectie gaan spelen gaan dat in het nieuwe seizoen doen in de JO11 en spelen daar 8 x 8 en worden daar de JO11-3 en JO11-4. Omdat deze teams uit 10 spelers bestaan heeft de selectie uit de JO10 lichting 5 extra spelers geselecteerd en dit heeft ook gevolgen gehad voor de indelingen van de nieuwe JO10 teams. Doordat de opengevallen plekken ingevuld moesten worden en doordat er een aantal opzeggingen binnen zijn gekomen ontkwamen wij er niet aan om in diverse teams met spelers te moeten schuiven.  Wij proberen rekening te houden met niveau en persoonlijke voorkeuren maar het zal nooit helemaal passen voor iedereen.

Het nieuwe seizoen zal overigens bestaan uit 4 delen, waar er na elk deel een aangepaste indeling op sterkte gemaakt zal worden.

Zoals jullie weten draait onze vereniging voor het grootste deel op vrijwilligers. Ook voor wat betreft training, wedstrijdbegeleiding en teammanagement. Ieder jaar is het weer een uitdaging voldoende ouders bereid te vinden om iets voor het team te betekenen. Tot nu toe hebben gelukkig al heel wat mensen aangegeven iets voor een team te willen doen, maar we zijn voor een aantal teams nog op zoek naar (extra) ondersteuning. Aan iedereen het verzoek binnen de teams hierover afspraken te maken met in het achterhoofd: vele handen maken licht werk.
Als vereniging blijven wat uiteraard ook trainers werven onder onze senior leden.

Onderstaande de indeling voor de recreatie teams JO10 (geboortejaar 2010):

JO10-1
1 Finn Sijtsema
2 Elijah van de Kuijl
3 Levi Lagerwaard
4 Bilal Cherifa
5 Imraan Amziab
6 Micah Rivers
7 Rens Fakkel
8 Julian van de Wel

JO10-2
1 Semih Kapli
2 Max Lubbe
3 Keanu Schweitzer
4 Jaysen Pot
5 Joep van der Waal
6 Morales Marnishawn
7 Danny Hoogendoorn
8 Marnissi El Younes

JO10-3
1 Alain Kalden
2 Nout Opdorp
3 Tom Romein
4 Quinten Huijsman
5 Jochem Koudijzer
6 Milo Van Oeveren
7 Pim Elshout
8 Jens Blom

JO10-4
1 Kyano Maissan
2 Kyano de Bruin
3 Sem Heijkoop
4 Gijs Westendorp
5 Axel Scherer
6 Thomas de Koning
7 Dotaw Hlaing
8 Jayden de Buck

JO10-5
1 Luuk Cohenno
2 Kris Eurelings
3 Nino Zuur
4 Daniel van der Waal
5 Tijmen Graveland
6 Atilla Iqbal
7 Sylvain van Nieuwenhuizen
8 Stijn ter Maten

JO10-6
1 Andy Peterson
2 Beau van Maaren
3 Rico Uljee
4 Kike Bouwmans
5 Lucas van Vessem
6 Tessa Teubel
7 Thijs Eijkman
8 Dylan Sutherland

JO10-7
1 Kyler Sombilon
2 Bent van Gemeren
3 Jasper Ouwerkerk
4 Youri van Weerden
5 Armin Rosenquist
6 Sem Grip
7 Niels Veen
8 Luca Brocaar

JO10-8
1 Lucas Pel
2 Nando Ejoh
3 Sem Spek
4 Beau van den Berg
5 Kyan Heck
6 Liam Blom
7 Luca Moret
8 Nassim Benali

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *