Indeling JO9 2019/2020

Beste lezer,

Onderstaand vindt u de indeling voor de Jeugd onder 9 recreatie voor het seizoen 2019/2020.

De trainingen zullen vanaf het nieuwe seizoen deels centraal gegeven worden en wel op de woensdagmiddag in blokken van circa 5 kwartier.  Hierbij is de volgende indeling gemaakt;

– JO 9-3 t/m JO9-4  & JO9-7 t/m JO9-8    woensdag van 16:30 – 17:45    veld 1
– JO 9-5 en  JO9-6                                    woensdag van 17:50 – 19:05    veld 1

Voor actuele wedstrijdinformatie kunt u terecht op onze site, maar ook via voetbal.nl

Het seizoen zelf bestaat uit 4 delen, waar er na elk deel een aangepaste indeling op sterkte gemaakt zal worden.

Op dit moment is er binnen de groep onder 9 sprake van 2 selectie teams (JO9-1 en JO9-2) ,  Deze genoemde teams zullen separaat ingelicht worden over de indeling. De JO9-9 en JO9-10 zijn meidenteams en zullen ook apart benaderd worden over de indeling.

Onderstaand de indeling voor de recreatie teams;

JO9-3                                  J09-4                             JO9-5                               JO9-6

Jouad Nati                           Luuk Breider                Jesse Dijkshoorn               Roan Brocaar
Soren Ashrafpour                Stijn van Diermen        Freek Breevaart                 Gijs Hoogendijk
Rohan Mangre                    Mex Bleeker                Justin van den Heerik         Sven Maassen
Rohit Mangre                      Tijn Donken                 Mees Vollebregt                  Reinier Nieuwenhuis
Jonathan Nederpel             Thom Kandt                 Fedde Kanters                    Sem Gutlich
Bram Korver                       Abdullai Adow              Lars Aantjes                        Tibo van Dixhoorn
Daniel Schonenberg          Sil van Staveren           Kyan Roukens                     Qian Gretna
Jake Schnnitker                 Dani Craanen               Colin Hostmann                   Boaz Vlieger
Tygo van Poortvliet

JO9-7                                        JO9-8

Sam Pijpers                              Amaury Leune
Mika den Hoed                         Ylano van der Maat
Thom ter Maten                        Nofil Zidan Radja
Aaron van Dijk                          Liam van Deuren
Ethan Beeker                           Stijn Klapwijk
Rico Rodriguez Medina           Levi Witte
Mike van Litsenburg                N’zo Waridjan
Misha Smaal

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *