Indeling JO8 2019/2020

Beste lezer,

Onderstaand vindt u de indeling voor de Jeugd onder 8 recreatie voor het seizoen 2019/2020.
De trainingen zullen vanaf het nieuwe seizoen deels centraal gegeven worden en wel op de woensdagmiddag in blokken van circa 5 kwartier.  Hierbij is de volgende indeling gemaakt;

– JO 8-7 t/m JO8-10   woensdag van 14:00 – 15:15    veld 1
– JO 8-3 t/m JO8-6     woensdag van 15:15 – 16:30    veld 1

Voor actuele wedstrijdinformatie kunt u terecht op onze site, maar ook via voetbal.nl

Het seizoen zelf bestaat uit 4 delen, waar er na elk deel een aangepaste indeling op sterkte gemaakt zal worden.

Op dit moment is er binnen de groep onder 8 sprake van 2 selectie teams (JO8-1 en JO8-2) , 2 talententeams (kinderen uit 2013, de JO8-5 en de JO8-10) . Deze genoemde teams zullen separaat ingelicht worden over de indeling.

Onderstaand de indeling voor de recreatie teams;

JO8-3                                                  JO8-4                                           JO8-6

Bas Post                                        D’jessey Hutten                        Luc de Boon
Steijn Wichers                               Shayan Amiri                            Rebbel Stok
Jesse Jansen                                Tim van Renssen                     Gijs van der Beek
Adam Salah                                  Nick van Gelder                        Thiemen Groeneweg
Noah Rombouts                            Tiago Santan Andrade             Gijs Brommert
Taha Jassim                                  Lanvin Rose Papilaja               Jasper Lemckert
Sem Keuzenkamp                        Rick Oudeman                          Tjez Littel
Lucien van der Put                        Sep Landstra                            Vigo Jonker

JO8-7                                                 JO8-8                                   JO8-9

Isak Barucic                                       Noah Leur                            Bratt Wuijster
Brett Visser                                       Julian Doeven                       Laith Almasri
Thijs Sonneveld                                Andreas Lagendijk                Alfred Mason
Wout van der Linde                          Renzo Wiersma                     Tijn de Bruijn
Alain Bensaid                                   Tycho Wijnen                         Bas Opdenkelder
Tibbe Muller                                     Jaylen Vermeulen                  Luc Noël
Lucas Tuijn                                       Dico van Rooij                       Armin Pouwels
Bruce van der Schelling                   Luc Dekkers                          Fabian Dronrijp