Het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. Nieuwerkerk gaat door!

We mogen weer voetballen! En dat betekent dat ook het Feyenoord Soccer Camp bij onze vereniging door kan gaan. Train van 26 t/m 28 augustus als een Feyenoord-speler en zorg ervoor dat jij fit aan het nieuwe voetbalseizoen begint.

Klik hier om direct in te schrijven voor het Feyenoord Soccer Camp.

Voorzorgsmaatregelen
Gezien de huidige omstandigheden omtrent het coronavirus neemt Feyenoord Soccer Schools maatregelen om het voetbalkamp op een verantwoorde en veilige manier plaats te laten vinden. Hieronder enkele maatregelen die genomen worden:

  • Ouders zijn niet welkom op het sportcomplex, enkel de deelnemende kinderen
  • Kinderen geven geen handen of high fives aan trainers
  • Er wordt geluncht door middel van lunchpakketjes
  • Er wordt geen gebruikgemaakt van kleedkamers

Bij eventuele verandering van de voorschriften van het kabinet, zal Feyenoord Soccer Schools haar beleid hierop aanpassen. Klik hier voor een compleet en up-to-date overzicht met alle voorzorgsmaatregelen die Feyenoord Soccer Schools neemt.

Trainen als een Feyenoord-speler
De Feyenoord-trainers hebben voor jou een trainingsprogramma samengesteld waardoor jij je optimaal kunt voorbereiden op het nieuwe voetbalseizoen. Oefen je skills op verschillende gebieden en train in een splinternieuw tenue van adidas!

Zien wij jou tijdens het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. Nieuwerkerk? Meld je snel aan!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.