Evenementen

Tijden veranderen, dus ook bij VV Nieuwerkerk veranderen er zaken.

LogoSupportersCommisie

Na het invullen van de vacature PR/Sponsorzaken voor het nieuwe seizoen, zal de naam van de Evenementen Commissie worden gewijzigd in “Supporters Commissie”.  Een nieuwe naam die naar wij menen beter aansluit met wat wij voor ogen hebben voor onze club.
De “Supporters commissie”  zal organisatorisch onder de “PR/Sponsorcommissie” komen te vallen.

Waar staat de “Supporters commissie” voor?

Deze club enthousiaste mensen zal zich bezig houden met het organiseren van allerlei evenementen voor de supporters van vv Nieuwerkerk. Hiermee willen we een vervolg  geven aan de laatst door jullie zeer gewaardeerde  AprèSki Party. Uit jullie enthousiasme en de grote opkomst hebben wij kunnen opmaken dat het feest als bijzonder gezellig is ervaren.

De Supporters  commissie staat onder bezielende leiding van Miranda Bruel en Ralph Maassen.
We kunnen al verklappen dat zij weer wat moois voor jullie in petto hebben, maar daar horen jullie later meer over.
Heb  je goede ideeën, wilde plannen of andere zaken die van VV Nieuwerkerk een nog gezelligere  vereniging kunnen maken, laat het Miranda en Ralph dan gerust weten.

Samen (supporters) kan er vervolgens gekeken worden wat de mogelijkheden zijn.

Miranda en Ralph kijken uit naar je bericht dat je kunt sturen naar:

mirandabruel@msn.com

ralphmaassen@hotmail.com

Supportershome sfeervol gestart!


Ladies Night groot succes!!Terugblik Feyenoord Soccer Camp bij vv Nieuwerkerk


Dit bericht kregen de deelnemers aan het Feyenoord Soccer Camp. En gelukkig hebben we de foto’s nog: https://www.feyenoordsoccerschools.nl/fotos/fss-fotos/soccer-camps/vv-nieuwerkerk-2018 Beste voetbalvriend, Vorige week woensdag tot en met Lees meer …

Feyenoord Soccer Schools bij Nieuwerkerk


Grote Club actie


Op 15 september 2018 start de Grote Club Actie. Ruim voor die tijd krijgt iedere jeugdspeler van JO8 t/m JO13 een boekje met loten van Lees meer …

Disco-avond op 29 september