Contributie blijft gelijk

Vorig jaar is besloten dat de vereniging het standaard indexeren van de contributies loslaat, en we alleen nog indexeren als de financiële situatie daartoe noodzaak biedt. Aangezien we het seizoen 2018-2019 positief gaan afsluiten, en de financiële situatie van de club het niet noodzakelijk acht een verhoging voor 2019-2020 door te voeren, hebben we besloten om de contributies op hetzelfde niveau als 2018-2019 te houden. De komende seizoenen gaan we, net als dit (bijna afgelopen) seizoen, benutten om weer ‘vet op de botten’ te creëren, zodat de vereniging weer tegen een stootje kan.

Davy Govers, Penningmeester

One Reply to “Contributie blijft gelijk”

  1. Dit zijn 2 mooie berichten Davy;
    a) Dat de financiële positie van onze vereniging aan het verbeteren is;
    b) Daardoor de contributie niet omhoog hoeft.

    Ook goed dat je het ons (de leden) op deze manier laat weten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *